Yeni Sezon Klasik Yemek Odaları

Kategori: Masko / Yemek Odası mobilyası - 4.051 OkumaYorum Yazın
Yeni Sezon Klasik Yemek Odaları

Yemek odası takımları kimi zaman salon takımlarının tamamlayıcısı olarak kullanılıyor olsa da kimi zaman yalnız başına kullanılmaktadır. Klasik mobilya modası yemek odası takımlarını da etkilemektedir. Yeni sezon klasik yemek odası takımlarında mobilya renkleri dikkati çeken ayrıntılardan bir tanesidir. Klasik yemek odası takımları, ihtişam ve zarafeti bir arada barındırmaktadır. Özellikle ceviz kaplama zeminde gümüş varak uygulamaları ile tamamlanan ve altın kaplama pirinçler ile de zenginleştirilen modeller bu sezonun en öne çıkan tasarımları arasında yer almaktadır.

Klasik tazın bir diğer temsilcisi olan İtalyan tarzı mobilyalardır. Klasik motiflerin yanı sıra modern motiflerin harmanlandığı modeller de yine bu yılın öne çıkan yemek odası takımları arasında yer almaktadır. Günümüzde pek çok marka mobilyalarını müşterilerini isteğine göre üretmektedir. Masa ebatı, sandalye ebat ve sayısı yine müşterilerin isteğine göre değişmektedir. Yeni sezon klasik yemek odası modelleri özellikle gösterişli dizaynlardan hoşlananlar için çok idealdir.

Yaşam alanlarını renklendirmek ve şık bir yemek odası oluşturmak isteyenler ve spor mobilya tasarımlarından hoşlanmayan kişiler, yeni sezon klasik yemek odası modelleri arasından seçim yapabilirler. Vitrinleri kaşıklıkları konsolları aynaları masa ve sandalyeleri ile pek çok kullanım imkânı sunan takımların hemen hemen her zevke uygun tasarımları bulunmaktadır. Genellikle bir takım içinde, vitrin, masa, aynalı konsol ve sekiz adet sandalye yer almaktadır. Bu modellere göre bazı durumlarda değişebilmektedir.

Gösterişten ve ihtişamdan vazgeçemeyenler yeni sezonun el oyması yemek odası takımlarını tercih edebilirler. Diğer ürünlere göre çok daha şık duran el oyması takımlar yine bu yılın öne çıkan seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu tarz yemek odalarını yine klasik tarzlarda tasarlanmış aksesuarlar ile de zenginleştirmek dikkat çekici olacaktır. Her zevk ve bütçeye uygun yeni sezon yemek odası takımları bulabilmek mümkündür. Bu modeller arasından da zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Yeni Sezon Klasik Yemek Odaları (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Afife dedi ki:

    Klasik yemek odası takımları için Masko mobilya kentinde bulunan Asortie firmasıa gitmeniz yeterli olacak. çok yorulmanızı gerek yok. Fiyat ve hizmet mükemmel.

  2. Betül Aşçıoğlu dedi ki:

    yeni sezon klasik yemek odalarında hep canlı renkler hakim. Önceki yılların cevzi ve maun tonları bu yıl pek kullanılmamış.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close