Yatak Olan Koltuklar

Kategori: Koltuk Takımları / Masko - 41.945 OkumaYorum Yazın
Yatak Olan Koltuklar

Yataklı Kanepe Modelleri

Yatak olabilme özelliğine sahip koltuk takımlarının sayısı oldukça fazla. Artık neredeyse üretilmiş her takımın en az bir parçası yatak olabilme özelliğine sahip oluyor. Müşterilerden gelen talep doğrultusunda mobilya üreticileri ve tasarımcıları da bu konuya önem vermeye çalışıyorlar. Gerek oturma gruplarında gerekse salon takımlarında bu durum böyle. Yatak olabilen koltuk takımları özellikle yatılı olarak misafir ağırlamak durumunda olan ev sahipleri için son derece önemli bir gereklilik. Bu koltukların sayısı artmaya başladıkça model ve tarz olarak da çeşitlilik söz konusu olmaya başladı. Modern, klasik ve spor birçok koltuk takımında ve oturma grubunda bu tarzda opsiyonlara sahip mobilya alternatiflerini bulabilirsiniz.

Yatak Olan Köşe Takımları

Evlerimiz için vazgeçilmez olan eşya yatak olan koltuk olunca tarzları ve görsel olarak getirisi de bizim için son derece önemli oluyor. Koltuk takımlarının üç kişilik olan parçaları yatay durumda açılarak yatak olabilme özelliğine sahip oluyor. Bu mekanizmalar da kendi içinde çeşitlilik gösteriyorlar. Bazı koltukların altlarından çıkan çekmecenin içinde yeni bir yatak yukarı doğru çıkıyor ve oturma bölümü ile aynı seviyeye geliyor. Bu sayede bir araya gelen iki parça iki kişilik bir yatak oluşturuyor. İkili koltukların yatak olma durumu ise dikey olacak şekilde. İçten çıkan iki parça ayrı olarak birbirine paralel konum alıyorlar. Bu da iki kişilik bir yatak halini alabiliyor.

çekyat

yataklı-koltuk

yataklı-tekli-koltuk

yatak-olan-koltuklar

yatak-olan-koltuk-modelleri

yatak-olan-köşe-takımları

yatak-olan-tekli-koltuk

yatak-olan-tekli-koltuklar

yataklı-köşe-takımları

Yatak Olan Tekli Koltuk

Yatak tasarımlarından bir diğeri de tek kişilik olan koltukların yatak olacağı şekilde. Bu diğer yatak olabilen koltuk tasarımlarına göre çok daha yeni bir tarz. Yaslanma bölümü arka kısma doğru yatan koltuk kısa bir yatak halini alıyor. Koltuk takımının eğer varsa ikinci bir tekli koltuğu da aynı şekilde açılıp bunun ucuna eklendiğinde tek kişilik uzun bir yatak haline geliyor. Tekli olarak açılabilen koltuk ya da berjerlerin alt kısımlarında da sandık bölümü olabiliyor. Fazla eşyalarınızı da bu bölmelerde muhafaza edebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Yatak Olan Koltuklar (3 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Cömert ergör dedi ki:

  Yataklı kanepe makalesinin üstündeki ikili koltuk hangi firmaya ait be mümkünse iletişim bilgilerini alanilirmiyim

 2. Ertan dedi ki:

  merhaba
  ben sitenizde tek kişilik bir koltuk gördüm açılabilen
  ama barkod veya numarası olmadığı için size hangisi olduğnu anlatamıyorum

 3. seçil dedi ki:

  yatak olan koltuk modelleri harika. hem şık duruyorlar hem de yatak olarak kullanılabilme özelliklerinin olması çok güzel. bu koltuk modelleri kesinlikle misafiri çok gelenler için harika tasarımlar.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close