Yaşam Ünitesi Modelleri

Kategori: TV Üniteleri - 3.245 OkumaYorum Yazın
Yaşam Ünitesi Modelleri

TV ÜNİTESİ VE KİTAPLIKLAR, YAŞAM ÜNİTESİNDE BİRLEŞTİ

Zıt kutuplar birbirini çeker diye boşa dememişler. Kitaplık ile TV ünitesinin birleşimi zıtlıkların güzelliğinin yanı sıra tasarımın geldiği son noktayı da bize göstermektedir çünkü bu birleşim tamamen yer tasarrufunu amaçlar.

Küçük mekanlar için..

Salon yaşam alanlarımızdır. Bu bakımdan küçük salonların tasarımları yapılırken öncelikle yer tasarrufuna ve bunu yaparken de kötü bir görüntü olmamasına dikkat edilir. Ufak bir salonda, kitaplık ile TV ünitesinin ayrı ayrı olması fazlaca yer kaplayabilir ama bu ikisinin birleşimi salonunuza oldukça naif ve profesyonel bir dokunuş getirecektir.

yasam-unitesi

Sadece okuduğunuz kitapları koysanız bile..

Kimi insanlar aynı anda iki kitap okur. Ayrıca evde, sadece bir kişinin değil bir ailenin yaşadığını kabul edersek ve herkes bir kitap okusa; kitaplar genelde okunduğu yerde bırakılacağı için salonda beyhude bir dağınıklık olacaktır. Kitaplıklı TV ünitelerine ise sadece okuduğunuz kitapları koysanız bile salondaki dağınıklardan kurtulmanızı sağlayacaktır. Bu sayede kitaplarınızda yıpranmazlar ya da kirlenmezler. Bu özelliği ile sadece büyük salonların değil küçük salonların da kurtarıcıdır.

yasam-unitesi-2

Görüldüğü gibi TV ünitesi ve kitaplık birleşimi sadece küçük salonların değil büyük salonların da ihtiyacıdır. Bu bakımdan TV ünitesi alacaksınız, mutlaka kitaplılık TV ünitesi modellerine de bir göz atın. Eminiz, kendinize ve evinize uygun bir ünite bulacaksınız.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Yaşam Ünitesi Modelleri (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Nevin dedi ki:

    kitaplıklı tv ünitesi modellerinde klasik modelleriniz var mı?

  2. Sena Yurt dedi ki:

    kitaplıklı tv üniteleri gerçekten kullanışlı tavsiye ederim. geçen sene almıştım ben ve gerçekten dekor olarak da gayet şık bir görünüme sahip oluyor.

  3. Ruya Ak dedi ki:

    kitaplıklı tv üniteleri aslında böyle fotoğraflarda güzel görünüyor ama acaba ev içerisinde dağınık bir görüntü yaratabilir mi? yani en azından sürekli düzenli bir görünümde olması şart.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close