Vintage Mobilya Masko

Kategori: Ev Dekorasyonu / Masko - 4.447 OkumaYorum Yazın
Vintage Mobilya Masko

Mobilya sektörünün gelişimiyle birlikte yeni yeni kavramlar mobilyayla alakalı moda terimleri çoğalmaya başlamıştır. Bunlardan biri de bir moda terimi olan vintagedir. “Vintage mobilya nedir?” sorusunun cevabını verecek olursak, vintage eskitilmiş ve belli bir geçmişe sahip olan mobilyalardır.

Vintage mobilyalar ile eskitilmiş mobilyaları karıştırmamak gerekir. Eskitilmiş mobilyalar belli bir teknik kullanılarak üretilen mobilyalardır. Vintage mobilyalar daha çok antika tarzı mobilyalar sınıfına dahil olabilir.  Vintage mobilya Masko çarşısında sizlere birçok modelde ve renklerde satışa sunulmaktadır.

Ev dekorasyonunuzda nostaljik esintiler yaratmak istiyorsanız vintage mobilya modelleri tam size göre. Kendinizi adeta zamanda yolculuk yapıyormuşçasına gibi hissettirecek olan bu mobilyalar fiyat olarak mobilyanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

vintage-mobilya-dekorasyon

vintage-mobilya-fiyatları

vintage-mobilya-masko

vintage-mobilya-nedir


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Vintage Mobilya Masko (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ayhan dedi ki:

    vintage mobilya modellerini maskoda görmüştüm. bana biraz italyan tarzı mobilyaları anımsattı ama gerçekten de çok asil bir görünüşleri var.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close