Ünlü Mobilya Markaları

Ünlü mobilya markaları, hepimizin evinde en az bir ürünü olan ses getirmiş, kendini kanıtlamış mobilya markalarıdır. Sonuçta marka olmak kolay bir iş değildir ve bunun hakkını veremeyen kurumlar yok olmaya mahkûmdur. Marka haline gelmekteki çaba elbette önemli hatta çok önemlidir ama asıl önemli olan bu markayı korumaktır.
İşte Asortie bu amaçla bir yola çıktı. Bu amaçla bir marka haline gelerek ismini duyurdu, bu amaçla sadece Türkiye’de değil dünyada da ses getirmeyi amaçladı. Bu nedenle de yeni markalar yaratmaktan çekinmedi ve şimdi Ukrayna’da ses getiren Marjinal adlı markayı yarattı.

Bunlar da yetmedi, satış ve pazarlama sistemini destekleyerek teknoloji yoluyla ülkenin ve dünyanın dört bir yanına erişti.

Satış ve pazarlamadaki hedeflerini tutturmak için uğraşmasının yanı sıra öncelikli hedefi müşterinin güler yüzüydü. Bunu sağlamak için satış sonra desteğe yöneldi, önem verdi.

Akasya Koltuk Takımı
Akasya Koltuk Takımı

Peki, Asortie hızlı bir yükselişle ünlü mobilya markaları arasındaki yerini aldı… Şimdi her şey bitti mi ?

Her şey henüz başlıyor…

Önemli olmak zirveye çıkmak değil zirveyi korumaktır, bu bakımdan Asortie de Marjinal de iki katı emekle zirveyi korumaktalar. Yeni açılan yollarında engellerini aşarak ilerken heyecanlarını yitirmeyen tasarımcıları ile kendilerini her gün aşmaktadırlar.

Peki, ne yapar Asortie? Hangi boşluğu doldurmuştur da bu kadar başarılı olmuştur?
Hemen cevaplayalım: Kültür konseptiyle tarihi açlığımızı doldurdu…

Klasik bir fikir…

Prenses Klasik Yatak Odası
Prenses Klasik Yatak Odası
Bu toprakların izini arayan içinde Mimar Sinan’dan Cem Sultan’a, Fatih’e olan klasik bir imaj… Zor, bu zengin topraklarda bir klasik yaratmak ya da sürekli modern mobilyalar oluşturan ve ünlü mobilya markalarının konseptlerini sürekli modern olarak kurgulanmasından dolayı doğan boşluğu doldurmak zordu…

Marjinal ve Asortie ise Anadolu motifleriyle saray asaletini birleştirdi. İnsanlara hak ettikleri sarayları sundular. İnsanın kendilerini mutlu hissettikleri her yer bir saraydı onlar için ve Asortie ile Marjinal her evi bir saraya çevirdiler.

Ünlü mobilya markaları, artık dünyada da sona yaklaşan modern akımlara devam ededursun Asortie ve Marjinal harika bir çizgide ilerleyerek kendi alanlarındaki ünlü mobilya markaları arasındaki yerini aldılar. Bu haklı başarı da yollarına ışık tutan tarih ve bilgi oldu… Bu başarı devam edecek ve bu iki firma daha iyi projelere imza atmak üzere yollarına devam edeceklerdir. Siz de bu yola tanık olmak ve Asortie hakkında daha fazla bilgiyi ve ürünleri görmek isterseniz www.asortie.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Akasya Duvar Ünitesi
Akasya Duvar Ünitesi