Umutsuz Ev Kadınlarının Mobilya Seçimleri

Kategori: Ev Dekorasyonu / Masko - 4.439 OkumaYorum Yazın
Umutsuz Ev Kadınlarının Mobilya Seçimleri

umutsuzevkadinlari

Yabancı versiyonunun uyarlaması olan Umutsuz Ev Kadınları dizisi en az gerçeği kadar başarılı. Dizi başarılı olduğu kadar dekorlar ve kullanılan mobilyalar da enerjik ve şık. Umutsuz Ev Kadınları mobilyaları arasında internette en çok aratılanlara bakacak olursak en başta Yasemin karakterinin evinde bulunan köşe takımı geliyor. Yağ yeşiline yakın bir kumaş ile kaplanan köşe takımı tamamlayıcı parçalar ile zenginleştirilmiş. Köşe takımı da Yasemin gibi biraz çılgın ve tatlı. Keten kumaş ile kaplanan köşe takımı oturma odaları için çok iyi bir alternatif olabilir. Yasemin’in kızının genç odası da Fatih Kıral koleksiyonunun gençler için üretilen takımlarından biri.

umutsuzevkadınları3

Dizinin bir diğer karakteri olan Zeliş’in evine göz atalım. Gösteriş ve abartılı karakterin evi de aynı niteliklere sahip. Zeliş’in evindeki mobilyalar Haygan markasının ürünleri. Bazı parçalar ise aynı firma tarafından sağlanan bir İspanyol firmasına ait. Kırmızı koltuk takımı siyah aksesuarlar ile birleştirilmiş.

Işıltılı avizeler ve abajurlar da dekoru tamamlamış. Zeliş’in yatak odası da en az salonu kadar abartılı ve ihtişamlı. Makyaj masası, ve diğer yatak odası mobilyaları da Haygan markasının ürünleri arasında. Umutsuz Ev Kadınları mobilyaları arasında şüphesiz en abartılı ve göze çarpanları Zeliş karakterinin evinde bulunanlar.

Umutsuz Ev Kadınları mobilyaları arasında en klasik mobilyalar ise Nermin karakterinin evinde bulunuyor. Klasik olduğu şık olmadığı anlamına gelmiyor elbette. Kırık beyaz renkteki salon takımı ve ona gayet uyumlu görünen yemek takımı oldukça şık. Tarz olarak değerlendirecek olursak avangard bir hava sezilebileceğini söyleyebiliriz. Nermin’in evindeki bu şık mobilyalar da Fatih Kıral Mobilya’ya ait.

Nermin’in evindeki sarı renkli Rimini sandalyeler ve kahverengi ahşap Victoria masa oldukça şık salon dekoru alternatifleri arasında. Beş ayrı bayan karakterin evinde beş ayrı tarz göze çarpıyor. Hepsi birbirinden farklı olan tarzlardaki mobilyaların birçoğu Fatih Kıral Mobilya ürünü.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Umutsuz Ev Kadınlarının Mobilya Seçimleri (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Figen Aklı dedi ki:

    Dizilerde kullanılan mobilyaları hiç merak etmem. Galiba mobilya firmaları kendi reklamlarını yapmak iin dizilere bedava mobilya veriyorlar. Adamlar işi biliyor tabi. Bedava reklam yapmış oluyorlar. Şimdi Asortie Mobilya kimbilir Lale Devri mobilyalarını kaç kez sattı.

  2. Lale Hürçen dedi ki:

    Ben Lale Devri dizisindeki mobilyaları çok beğeniyorum. Zümrüt Hanım yalısındaki mobilyaları Masko da bulunan Asortie Mobilya yapmış. Aynı koltuk takımı ile evimi dekore etmek isterdim.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close