Şık Dresuar Modelleri

Dresuarlar evlerimiz bir çok alanında kullanabileceğimiz şık ve konsepte uygun ürünlerdir. Sofistik bir tarzı olan dresuarlar kullanılan malzeme ve yapılan işçilikle dilediğiniz gibi değerlendirebileceğiniz hale gelir. Osmanlı dekorasyonundan süre gelen dresuarlar bugünlere kadar kullanılmaktan vazgeçilmemiş genellikle ahşap olan çok amaçlı mobilyalardır.

Evlerinde mobilya da daha klasik tarzı kullanan tasarımlar için dresuarlar olmazsa olmaz denilebilecek kadar güzel ürünlerdir. Kullanım alanları olarak genelde evlerin girişi tercih edilse de evinizin genişliği ve mimari yapısına göre bu farklılık gösterebilir. Değişik alanlar da kullanabileceğiniz bu ürün tarzıyla olduğu kadar bulunduğu yer kadar da kendine hayran bırakabilir.

Dresuarlar ahşap üzerine oyma veya altın varaklarla hatta gümüş, metal ayrıntılarla tasarlanabilirler. Şık bir görünüş yakalamak adına üzerine ayna da kullanılabilir. Hem üzerine konulabilecek eşya profilini de değiştirecektir. Küçük çekmeleri sayesinde anahtar gibi küçük gündelik eşyalarınızı da koymak için daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.
Görselliği ve evinizin tarzını niteleyen şık ürünlerin adresi olan mağazamız bu konuda da ihtiyaçlarınızın mobilya döküldüğü hali almıştır. Eviniz, seçimlerinizle ışığınızın göz alıcı noktası olacaktır.

amber-klasik-dresuar

belinda-ayna-tirnak

gorkem-ayna-tirnak

osmanli-dresuar-modelleri