Restorasyon Örneği

Evlerinizin dekorlarında çok fazla bozulmaya sebep vermeden, küçük dokunuşlarla yapacağınız restorasyon çalışmaları ile çok daha etkileyici bir konsepte ve dekorasyona kavuşabilirsiniz.

Çok daha ekonomik olan ve daha az masraf yapmanızı sağlayacak olan restorasyon çalışmaları ile yaşam alanlarınızın yüzünü yenileyebilirsiniz. Kişisel zevklerin ve vurguların en güzel şekilde dekorasyona yansıtıldığı bu çalışmalarla fark yaratmanız mümkün olacaktır.

malta-kose-takimi

Yeniden yapmak yerine dekorunuzda sadece küçük rötuşlar yaparak yaşam alanlarınızı çok daha güzel bir noktaya taşıyabilirsiniz. Modern ve işlevsel tasarımları restoranlarınızda tercih ederek harikulade güzellikte dekorlar ortaya çıkarabilirsiniz. Restorasyon çalışmaları ile eski tasarımlarınızın ruhunu kaybetmeden yaşam alanlarınızı canlandırabilirsiniz.

Hem şık hem zarif hem de gösterişli olan bu tasarımlar ile muhteşem dekorasyonlara kavuşabilirsiniz. Yapının kendine özgülüğünü korumasına izin veren restorasyon çalışmaları ile çok daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızın duvarlarını duvar kaplamaları ile süsleyerek hem görsel zenginlik elde edersiniz hem de duvarlarınızı bozmadan çok daha kolay bir şekilde dekor oluşturabilirsiniz. Ya da salonlarınızın daha geniş görünmesini istiyorsanız küçük odalarınızı birbiri ile birleştirebilirsiniz. Böylece yaşam alanlarınız kesintisiz bir genişliğe sahip olacaktır.

Oturma odalarınızın dekorasyonunda modern ve geleneksel olan tasarımları birbiri ile koordine ederek çok daha estetik bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

Duvarlarınızda kullanacağınız seramik karo taşları da etkili bir restorasyonun salonlarınıza taşınmasına yardımcı olacaktır. Modern halı ve kanepe tasarımlarının da salonlarınızda kullanılmasıyla salonlarınızın dekorasyonu çok daha üst bir noktaya taşınacaktır.

artemis-klasik-koltuk-takimi

Ayrıca geniş ayna modellerine salonlarınızda yer vererek çok daha güzel sonuçlar alabilmeniz mümkün olacaktır. Geniş aynalar restorasyon çalışmalarında salonlarınıza derinlik ekleyecek aynı zamanda da aydınlık bir görünüm de sunacaktır.

Yatak odanızda yapacağınız restorasyon çalışmalarında da daha etkileyici sonuçlar almak istiyorsanız, özellikle duvar renklerinde daha çok pastel renkli tasarımları tercih etmelisiniz. Karo taşları yatak odanızın duvarlarında da düşünülebilir. Ayrıca yer vereceğiniz yatak modellerinde de rahat ve konforlu olanları seçmeye gayret göstermelisiniz. Ahşap parkelerin zeminde kullanılmasıyla yatak odalarınızı daha da güzelleştirebilirsiniz.

Banyolarınızda yapacağınız restorasyonlar da ahşap banyo dolaplarını ve duvarlarda fayansları tercih ederek ortaya çok daha etkili sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Şeffaf duşa kabin modelleri de banyolarınızın çok daha güzel görünmesine sebep olacaktır. Ayrıca suya dayanıklı olan ahşap banyo dolapları ile banyolarınızda sımsıcak bir ortam oluşturabileceksiniz. Banyolarınızın duvarlarında yer vereceğiniz fayanslarda harikulade bir görünümün ortaya çıkmasına etki edecektir.

banyo_dolabı_8

Mutfağınızda yer vereceğiniz tasarımlarda ahşap olan tasarımlar oldukça hoş sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Bu mutfak dekorasyonunda yer vereceğiniz tasarımların mutfağınızı daha çekici ve etkileyici hale getireceği söz konusudur.

Ayrıca ahşap zemin, duvarlarda da seramik kullanımı ile mutfaklarınızı çok daha farklı kılabilirsiniz. Mutfaklarınız da rustik tarzda bir stil izleyerek mutfaklarınızda çok daha etkili bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz. Mutfaklarınızda kullanacağınız masa ve sandalyeler ile mutfaklarınızı çok daha etkileyici hale getirebilirsiniz. Mutfaklarınızda yer vereceğiniz tasarımlarla mutfağınıza yeni bir soluk kazandırabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top