Raflı Televizyon Üniteleri

Kategori: Masko / TV Üniteleri - 2.463 OkumaYorum Yazın
Raflı Televizyon Üniteleri

TV Ünitesi Modelleri Masko

Son yıllarda hayatımıza giren televizyon üniteleri, oldukça kullanışlı ve şık duruyor. Salonlarımızda kullandığımız bu mobilyalar, son derece modern. Daha az yer kaplayan ve devasa vitrinler gibi göz yormayan özelliklere sahip olması, tercih edilme sebeplerinden birisi. Bayanların bir çoğu evlerinde ve salonlarında bu mobilyaları kullanıyor.

Raflı TV Üniteleri

Sade tasarımların yanı sıra raflı televizyon üniteleri de bulunuyor. Raflı olması çok daha kullanışlı. Evinizde ya da iş yerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünlere, kitaplarınızı, biblolarınızı ve fotoğraflarınızı da koyabilirsiniz. Minyatür vitrin görünümünde olan bu mobilyaların, direk duvara uygulanan çeşidi de mevcut.

raflı-tv-ünite-modelleri

Belinda Klasik Duvar Ünitesi

tv-ünitesi-modelleri

Saltanat Klasik Duvar Ünitesi

tv-ünitesi-modelleri-2013-fiyatları

Artemis Klasik Duvar Ünitesi

TV Üniteleri Fiyatları

Televizyonunuzun renginde ve kalitesinde kullanabileceğiniz bu ürünler, evinizin yer yerinde rahatlıkla kullanılabilir. Her odaya sığabilen ve her ortamda kullanılan raflı televizyon üniteleri son yıllarda oldukça fazla tercih ediliyor. Özellikle bayanların dikkatini çeken bu ürünü beyler de çok beğeniyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Raflı Televizyon Üniteleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. şermin dedi ki:

    raflı tv üniteli aksesuar kullanımı açısından da olanak sağladığı için bence çok güzel ve şık. klasik tv üniteleri zaten muazzam tasarımlarda üretiliyor.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close