Patron Masası

Kategori: Masko / Ofis Mobilyaları - 2.898 OkumaYorum Yazın
Patron Masası

Patron Masaları Masko

Ofisler için en önemli parçaların başında masalar geliyor. Hele ki bu bir işyerinin patronunun ofisi ya da bir makam ofisi ise daha da önemli. Geniş bir masa olması ilk etapta akla gelen nitelik olarak karşımıza çıkıyor. Sadece patron masaları için geçerli olmayan bu nokta tüm ofis ve çalışma masaları için kaçınılmaz bir gereklilik. Geniş olmayan masalar bilgisayar, harici birimleri ve çalışma alanını aynı anda o ofis çalışanları için sağlayamaz. Ortaya bir karmaşa çıkacak ve o karmaşada çalışan kişi de nitelikli sonuçlara ulaşamayacaktır. Hele ki bu bir makam masası ise bu durumun önemini bir kat daha artırmakta fayda var.

Çalışma Masası Hangi Renk Olmalı?

Bir makam ya da müdür masasında genel olarak koyu renkler kullanılıyor. Bunun nedenini ciddi bir imaj ortaya koymak olarak değerlendirebiliriz. Ancak çok fazla koyu olan çalışma masaları maalesef gözler için çok da iyi bir seçim değil. Aynı şekilde açık renkli masalar da çok iyi bir seçim olarak değerlendirilemez. Bu yüzden gözü yormayan daha ara tonları tercih etmek bir çalışma ya da patron masası için olmazsa olmaz bir durum. Yüzeyin önemi kadar masanın yüksekliği de önemli. Bir patron masası olduğunu düşününce konforlu da bir koltuğun bu masaya eşlik edeceği aşikar. Eğer sipariş ile çalışılacak ise sandalye ve masanın birbiri ile uyumlu olmasına dikkat edilmesi gerekiyor.

makam-masası

patron-masası-aksesuarları

patron-masası-fiyatları

patron-masası-modelleri

Patron Masası Modelleri

Patron masalarında çevre birimleri de önemli. Çekmeceler bunlardan biri. Çekmecelerin ve masaya ait diğer birimlerin kilit mekanizmasına sahip olması genelde talep edilen özellikler arasında yer alıyor. Bu yüzden hem düzen için hem de kullanım şekline hitaben böyle özellikleri olan bir masa patron masası için elverişli olacaktır. Patron masası modellerinde genelde deri detaylar görmeye alışkınız. Bu durum uzun süredir değişmiyor. Ahşap ve derinin uyumlu birliktelikleri ile ortaya kullanışlı ve makama uygun sonuçlar çıkarıyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Patron Masası (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. bünyamin dedi ki:

    patron masası genelde koyu tonlarda tasarlanıyor ama çalışma masası seçimlerinde biraz daha açık tonlar tercih edilmeli.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close