Özel Tasarım Yemek Odaları

Kategori: Masko / Yemek Odası mobilyası - 2.097 OkumaYorum Yazın
Özel Tasarım Yemek Odaları

Özel Tasarım Mobilyalar

Özel tasarım yemek odaları, birbirinden farklı model seçenekleri ile müşterilerin beğenisine sunuldu. Salonlarımızın en önemli detaylarından ve ürünlerinden olan yemek odaları, sandalye, masa, gümüşlük, konsol ve oturma gurubundan oluşuyor. Bu takım isteğe bağlı olarak artabilir de azalabilir de. Asıl olan yemek masasının ve sandalyelerinin birbirleri ile olan uyumu.

Özel Tasarım Yemek Masaları

Özel tasarım yemek odalarında dikkat edilen en önemli detay masaların kullanışlı olması. Uzun ömürlü kullanıma uygun olması müşteri için son derece önemli. Yemek odalarının en önemli parçalarından olan masaların, bir kerede 6 kişilikten 12 kişiliğe çıkması oldukça beğeniliyor. Bu tarza akıllı masa deniliyor. Akıllı masalar özel tasarım ürünler içinde yer alıyor.

özel-tasarım-yemek-masaları

Arda Klasik Yemek Odası

özel-tasarım-yemek-odaları

Defne Klasik Yemek Odası

özel-tasarım-yemek-odası-takımları

Elena Klasik Yemek Odası

özel-tasarım-yemek-takımları

Sidelya Klasik Yemek Odası

Özel Tasarım Mobilya Fiyatları

Yine renk seçiminde zorlanmayacağınız kadar çok seçeneğe sahip bu mobilyalarda cam yerine ahşap kullanılıyor. Cam ürünlerin daha kullanışsız olduğunu savunan kişiler, genelde ahşap ürünleri tercih ediyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Özel Tasarım Yemek Odaları (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. burçin dedi ki:

    sidelya klasik yemek odası çok güzel. bu takımın yatak odası da var. asortie mobilyanın sayfasında görmüştüm o da çok şıktı.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close