Otel Mobilyalarında Uyum

Kategori: Masko / Otel Mobilyaları - 1.538 OkumaYorum Yazın
Otel Mobilyalarında Uyum

Otel odası mobilyaları standart değildir. Bu tamamen otel sahibi ve hatta otelin odalarını tasarlayan mimar ile ilgilidir. Nitekim otel odaların da alışılan bir düzeni vardır.

Otel odaları dinlendiricidir

Otel odalarında genelde duvar boyası kullanılır. Kullanılan renkler de toprak tonları denilen sakinleştirici tonlardır. Bazı otel odalarında ise açık sarı, vanilya, kül rengi gibi daha yaratıcı ama yine de insanı çok fazla etkilemeyen renkler tercih edilmektedir. Duvar kağıdı kullanan oteller ise, desenleri mümkün olduğunda düz seçerler; hareketli seçmek istemezler.

Tam bir uyum

Otel odalarında uyum beklenir. Eğer toprak rengi bir fon varsa eşyaların kırmızı olması beklenemez. Mutlaka kahve tonları istenir. Bu aslında standart otel tasarımıdır. Uyum, insanı sakinleştirir.

masko-otel-mobilyaları

otel-dekorasyonu

otel-dekorasyonunda-uyum

otel-mobilyaları

otel-mobilyalarında-uyum

Mobilyalar

Otel mobilyaları genelde tek tiptir. Ağaçtan yapılır. Ortalama bir otel odasında çok fazla eşya olamadığı için önemli olan mobilyanın kalitesidir. Ayrıca otellerde kir göstermeyen koyu kahverengi mobilyalar kullanılır. Malum, otel odası ne kadar temiz olursa olsun sonuçta ayakkabı ile girdiğimiz yerlerdir. Çok fazla tozlandığı için de mobilyaların kusur kapatan cinsinden seçilmiştir.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Otel Mobilyalarında Uyum (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. İshak dedi ki:

    resimdeki otel mobilyalarının herbiri oldukça şık ve gösterişli. bir otel mobilyasından beklenenden daha fazlasını sunuyor bence.

  2. Nurcan dedi ki:

    asortie mobilya ev dekorasyonunda olduğu kadar otel dekorasyonunda da başarısını ortaya koymuş.çok sağlam bir marka kesinlikle. tebrikler

  3. mahide dedi ki:

    asortie mobilyanın tasarımları muhteşem. bu tarz otel mobilyalarıyla döşenmiş bir otelde kalsam evime geri dönmek istemezdim heralde 🙂

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close