Orta Sehpa Çeşitleri

Kategori: Ev Dekorasyonu / Masko - 4.355 OkumaYorum Yazın
Orta Sehpa Çeşitleri

Ahşap Orta Sehpa

Salon takımlarının ve oturma odalarının olmazsa olmazları sehpalar, büyük küçük tüm odalarda kullanılmaya başlandı. Genelde aksesuar koymaya yarayan, ev dekoru anlamında önemli bir yere sahip olan orta sehpalar, oldukça fazla tercih ediliyor. Bayanların büyük bir beğeni ile kullandıkları bu ürünler, birbirinden farklı tasarımlarda üretiliyor.

Orta Sehpa Modelleri

Son derece modern, şık ve gösterişli duran orta sehpaların sadece aksesuar olduğunu düşünenler varsa yanılırlar. Çünkü, iç içe geçen mobilya özellikleri ve birbirinden farklı tasarımları sayesinde çok daha farklı amaçlarda da kullanılabiliyor. Günlük ihtiyaçlarımızda ve özellikle misafirlerimiz geldiği sırada kullandığımız bu ürünler, son derece uygun fiyatlarda satılıyor.

ahşap-orta-sehpa-fiyatları

ahşap-orta-sehpa-modelleri

orta-sehpa-modelleri

orta-sehpa-modelleri-ve-fiyatları

orta-sehpa-süsleri

Orta Sehpa Fiyatları

Boyutuna, şekline ve kalitesine göre değişen fiyat seçenekleri ile hemen hemen herkesin sahip olabileceği orta sehpalarda ahşap ve beyaz mobilyalar en fazla beğenilenlerden. Cam modeller çok beğenilse de kullanılma cesareti ahşap ürünlere göre daha az.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Orta Sehpa Çeşitleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. nuran dedi ki:

    yemek masası olabilen orta sehpa almıştım. çok kullanışlı oluyor. misafirlerim geldiğinde rahatlıkla açıp kullanabiliyorum.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close