Ofis Masası

Kategori: Masko / Ofis Mobilyaları - 3.344 OkumaYorum Yazın
Ofis Masası

Ofisler ve çalışma alanlarında mobilyanın kalitesi diğer alanlardan çok daha fazla önem kazanıyor. Öncelikli olarak ofis mobilyalarında sahip olmaları gereken ilk nitelik olarak kolay temizlenebilir olmalarını örnek olarak verebiliriz. Kolay temizlenmeyen masalar, dolap ve raflar temizlenmeye çalışıldığında ancak tozları kendi üzerine yapıştıracaktır. Bu ise o mekanda çalışan ve o mobilyaları kullananlar için son derece sağlıksız bir tercih oluyor. Bu yüzden kesinlikle kolay temizlenebilir olması gerekiyor. Bunun için üzerinin parlaklığı ve madde cinsi son derece önemli. En iyi tercih doğal ahşap mobilyalar olacaktır. Bu mobilyalar hem havanızı kirletmeyecek hem de kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü olmaları ile sizi memnun edecektir.

çalışma-masası

ikinci-el-ofis-masası

Ofis mobilya seçiminde en önemlisi masalar olsa gerek. Ofis masası çalışanların tüm gün üzerinde yoğun vakitler geçirdiği mobilyalar olarak her açıdan çalışmaya elverişli ve konforlu olmaları gerekiyor. Bunun için güzel bir yüzeyinin olması şart. Hem pürüzlü olmaması gerekiyor hem de parlayan bir yüzeye sahip olmamalı. Parlak bir masa yüzeyi o masada çalışan için rahatsız edici olacaktır. Çalışma masası tercih ederken diğer bir nokta da yüzeyin geniş olması. Artık bir ofiste masa üzerinde bilgisayardan evraklara birçok şey bulunabiliyor. Bu yüzden geniş bir yüzeyinin olması şart.

W416-A4

ofis-masası

Ofis çalışma masasında çekmeceler ve depolama bölümleri de önemli bir diğer nokta. Çalışmakta olan biri için her aradığını anında bulabilmek son derece önemli. Bunun için de masa başından kalkmak durumunda olmamak önem kazanıyor. Yani küçük hamleler ile açılan ve dosyaları düzenli bir şekilde tutabilen mobilyalar ve masalar çalışanlar ve ofisler tarafından talep görüyor. Kısaca özetlemek gerekirse bir ofis masasının öncelikle geniş olması gerekiyor. Ardından çevre birimleri olan çekmeceler ve dahili dolapların niteliği de önem kazanıyor. Bir diğer nokta da sağlıklı mobilyalar ile üretilmiş olmaları. Tüm bunlara sahip bir masa ofis için elverişli olabilir.

ofis-masası-fiyatları

ofis-mobilyaları


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Ofis Masası (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. ümit dedi ki:

    ofis masası ne çok alçak ne de çok yüksek olmamalı. rahat çalışmaya uygun ofis masası modelleri olmalı. böylece hem iş verimliliği artar hem de güzel bir ofis dekorasyonu yapmış olursunuz.

  2. furkan dedi ki:

    ofis masası seçiminde titiz davranılması gerektiğini düşünüyorum. ofis mobilyaları kaliteli, estetik ve şık olmalı.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close