Mustafa Sandal’ın Beykoz’daki Evi

Kategori: Ev Dekorasyonu / Genel / Masko - 7.747 OkumaYorum Yazın
Mustafa Sandal’ın Beykoz’daki Evi

Mustafa Sandal ülkemizin en sevilen pop sanatçılarından bir tanesidir. 1990’lı yıllarda müthiş bir çıkış yakalayan sanatçı şöhretini zamanla yitiren değil, giderek arttıran sanatçılardan olmayı başarmıştır. Mustafa Sandal sanat hayatı kadar özel hayatı ile de gündeme gelen sanatçılardan biridir. Bu nedenle attığı her adım özellikle bayan hayranları tarafından sıkı sıkıya takip edilmektedir. Sanat hayatında ki başarısını özel hayatında da sürdürmeyi başaran Sandal, geçtiğimiz yıllarda Emine Sandal ile hayatını birleştirmiştir. Evlilikten sonra baba olma şansını da yakalayan Mustafa Sandal, ev ve aile hayatı ile artık daha fazla gündeme gelmektedir. Mustafa Sandal’ın Beykoz’daki evi son günlerin en merak edilen konularından bir tanesidir.

mustafa-sandalEmina sandal çifti de bahçeli bir evi ve doğal bir yaşamı tercih eden ünlü çiftlerdendir. Bu sebeple kat dairesi yerine villa almayı tercih eden çift, evlerini en çok çocuklarının rahat bir ortamda büyümesi için seçtiklerini de belirtmektedirler. 2010 yılında 1,5 milyon Euro ya aldığı villasının içi de en az dış görünüşü kadar zevkli ve şık bir tasarıma sahiptir. Evlerinin kapılarının kolundan lavabosuna varasıya kadar hemen hemen her şeyini eşinin zevkine göre yeniden tasarlamayı tercih etmiştir. Eşi Emina Sandal ile birlikte hiçbir masraftan kaçınmayan Mustafa Sandal evin iç tasarımı içinde yaklaşık olarak 1 milyon Euro harcamıştır. Mustafa Sandal’ın Beykoz’daki evi adeta villadan saray yavrusuna dönüşmüştür. Evin mermerlerine kadar dekorasyonu en yakından takip eden Sandal, Denizli’ye giderek buradan yeni mermerler almayı tercih etmişlerdir. 1,5 yaşında ki oğulları Yaman’ın daha doğal ve daha rahat bir ortamda büyümesi içinde bu tarz bir ev almayı tercih ettiklerini belirten çift, evlerinin her odasını en ince ayrıntısına kadar en zevkli ürünlerden seçmişlerdir. Tüm mobilyaları ve dolapları da yeniden kendi zevklerine göre tasarlayan çift görenleri kıskandıracak bir villaya sahip olmuşlardır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Mustafa Sandal’ın Beykoz’daki Evi (12 Yorum)

Yorum Yaz

  1. şadiye torun dedi ki:

    valla çok beyefendi bir sanatçı. sanatçı kişiliğinin yanında beyefendiliği hemen farkediliyor.ayrıca evi çok güzel dekore edilmiş.

  2. seda ö. dedi ki:

    mustafa sandalı yıllardır çok severim her anlamda. evi de ne kadar zevkli bir insan olduğunu gösteriyor. beykoz gibi bi yerde bi de geniş bir ev dekorasyon bakımından da kolaylık sağlar.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close