Modern Tarzda Banyo Dizaynı

Kategori: Banyo Dekorasyonu - 682 OkumaYorum Yazın
Modern Tarzda Banyo Dizaynı

Banyonuzun daha modern, lüks ve konforlu bir yere dönüşmesini istiyorsanız,mutlaka yapacağınız dekorasyonda kullanacağınız tasarımlara özen göstermelisiniz.

Banyonuzda yer vereceğiniz her tasarımın hem estetik hem de kullanışlı olması banyonuz için avantaj sağlayacaktır. Daha zarif ve tarz sahibi tasarımlar ile banyolarınızda çok daha etkileyici bir görünüm oluşturabilirsiniz. Banyolarınız yorgun bir günün stresini atacağınız, yeni bir güne daha güzel başlamanızı sağlayacağınız yerlerden biridir. Bir bakıma banyolar rahatlama özelliğine sahiptir. Banyonuzda kullanacağınız tasarımlar arasında ahşap dolaplar her açıdan kolaylık sunacaktır. Şık ve konforluu bir banyo elde ederek daha gösterişli bir banyo dekorasyonu elde edebilirsiniz.

son-moda-banyo-dekorasyonu

Banyonuzda dayanıklı ve sağlam olan tasarımları kuullanarak olduukça hoş dekorlara imza atabilirsiniz.

Banyolarınızı daha modern şekilde bir yapıya kavuşturmak isterseniz mutlaka işe banyolarınızın fayanslarından başlamalısınız. Banyoların duvarlarında açık renkli fayans kullanımı çok daha ferah ve iç açıcı bir dekorun ortaya çıkmasına yardımcı olacaktır. Aydınlık bir banyo tasarımı sağlamak için muhteşem bir dekor elde edebilirsiniz.
Modern bir banyo dekorasyonu ile banyolarınızı muhteşem bir yer haline dönüştürebilirsiniz. Beton fayans görünümlü banyo duvarları ile çok daha güzel banyolara kavuşabilirsiniz. En yeni trendler arasında beton tarzdaki buu fayans tasarımlar gelmektedir.

Fayansların banyolarınızı ne kadar etkilediği bellidir.

Bu yüzden fayans olan tasarımlara ağırlık vermelisiniz. Fayans kullanımı banyolarınızı sağlıklı ve hijyenik bir yere dönüştürecektir. Son yıllarda banyolarda kullanılan bu fayans tasarımları ile banyolarınızı muhteşem bir hale getirecektir. Siyah ve beyaz lavabo kullanımı banyolarınızı çok daha mükemmel hale getirecektir. Siyah renkli lavabo tasarımları banyolarınıza beyaz renkli fayans tassarımları ile birlikte daha hoş bir ortam oluşturacaktır.

banyo_dolabı_7

Bu nedenle siyah renkli lavabosu olan ahşap dolap tasarımları son yıllarda oldukça popülerdir. Hem farklı hem de lüks bir havayı banyonuza taşıdığı için bu tür tasarımlara banyolarınızda yer vermelisiniz. Ayaklı tarzdaki lavabo tasarımlarının son derece şık ve zarif görünümleride bu mobilya tasarımlarını daha gösterişli hale getirmektedir.

Yüksek bir sehpayı andıran bu mobilya tasarımları ile evlerinizin banyolarında alışılmışın dışında bir dekor oluşturabilirsiniz.

Çekmecesi ve rafı da olan bu tasarımlar banyolarınızdaki fazla eşyalarınızı depolamak için imkan da sunmaktadır.
Ahşap görünümlü fayans modelleride oldukça ilginç banyo dekorlarının hazırlanmasına yardımcı olmaktadır. Banyolarda kullanılan ahşap dolap tasarımları banyolara sıcak ve samimi bir atmosferde eklemektedir.

banyo-dekorasyonu-fikirleri

Son derece kullanışlıolan bu tasarımlar suya dayanıklı olmaları nedeniyle de günümüz banyolarında tercih edilmektedirler. Bu tasarımların banyolarınıza katacağı değer ile banyolarınız çok farklı bir ambiyansa bürünecektir. İdeal bir banyo için en uygun tasarımlar arasında ahşap olanların bulunmasına dikkat etmelisiniz. Farklı tarzda ahşap tasarımlarını kullanarak muhteşem bir dekorasyona imza atabilirsiniz.

Modern tarzdaki banyoların olmazsa olmazı duşakabinlerdir.

Bu tasarımlar azyer kaplamaları ve estetik açıdan sundukları görünüm ile banyolarınızı daha da zengin bir yere dönüştürecektir. Özellikle şeffaf renkli duşakabin modelleri ile banyolarınızı tanımakta zorluk çekebilirsiniz. Modern banyonuzu her açıdan farklılaştıracak olan bu tasarımlar ile daha fazla hareket alanı da bulabileceksiniz. Küvet tasarımları daha çok yer tutarlar ve duşakabinlere nazaran daha çok yer kaplarlar.

Modern banyoların getirdiği yeniliklerden biri olan bu tasarımlar ile banyolar çok daha dekoratif ve inovatif bir etkiye sahip olacaktır. Modern banyonuzda kuullanacağınız halı modelleri ile banyonuzun dekorunu eşsiz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu tarz banyolarda kaymayan halı modellerini tercih ederek banyonuzu hem şık hem de özel bir yere dönüştürebilirsiniz. Yumuşak halı modelleri yerine daha sert ve yere tutunan halı modellerine yer vermenizde fayda vardır.

Renkler itibariylede daha açık tonları tercih etmenizde fayda vardır.

Bu tasarımlar özellikle banyonuzun dekorunu doğrudan etkileyecektir. Koyu renk tonuna sahip olan tasarımları daha dengeli bir biçimd kullanarak istediğiniz sonucu elde debilirsiniz. Banyolarınızı daha geniş göstermek istiyorsanız mutlaka aynalara yer vermelisiniz.
Aynalar hem şıklık hem de çekicilik veren tasarımlar olarak ön plana çıkmaktadırlar.

Ahşap dolabınızın üzerinde yer alan ayna modelleri banyolarınızın çok daha alımlı durmasına neden olmaktadır. Yuvarlak ya da değişik şekillere sahip olan bu ayna tasarımları ile yapacağınız dekorlar çok daha büyüleyici olmasına neden olacaktır. Banyolarınızın duvarlarında yer vereceğiniz ahşap askılıklarda dekorunuuzu tamamlayan tasarımlar olarak ön plana çıkmaktadır.

 

beyaz-lake-banyo-dekorasyonu

Bu tasarımlar banyolarınıza derinlik ekleyen ve ayrıcalıklı bir görünüm sunan tasarımlardır. Banyolarınızda kullanacağınız aksesuar modelleri de banyolarınızın ahengini olumlu yönde etkileyecektir. Özellikle banyolarınızda aksesuar olarak kullanacağınız ahşap tasarımlara daha fazla önem vermeniz banyonuzun daha güzel görünmesine sebep olacaktır. Banyonuzun duvarlarını mümkün olduğunca süsülemeye gayret göstererek banyonuzu renklendirebilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close