Mobilya Sektöründe En İddialı Modeller

Kategori: Genel / Mobilya - 135 OkumaYorum Yazın
Mobilya Sektöründe En İddialı Modeller

Mobilya, bir ev için vazgeçilmez unsurlardan biridir. Evdeki birçok şey mobilyalar aracılığıyla yapılmaktadır. Yemek yemek, oturmak, dinlenmek, televizyon izlemek ve daha birçok şeyi sıralamak mümkündür. Bu kadar çok fazla ihtiyacı gören mobilyalar da her yıl yeni fikir ve modellerle insanların hizmetine sunulmaktadır. 2016 yılının bitmesine çok az bir zaman kaldı. Mobilya sektörünün de en yeni modelleriyle 2017 yılına hızlı bir şekilde hazırlandığını söyleyebiliriz. Bu yıl birçok farklı mobilya modelini müşterisiyle buluşturmayı hedefleyen mobilya camiası, çok sıra dışı modellerle 2017 yılında çok konuşulacak gibi duruyor. Eğer siz de mobilya sektöründe en iddialı modeller hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Mobilya tasarımları

2017 Mobilya Modelleri Toz Pembe

Son dönemlerde cazibesini yitiren pembe ve tonlarının 2017 yılındaki modellerde oldukça fazla kullanıldığını görüyoruz. Özellikle genç çiftler tercihlerini pembeden yana kullanarak evlerine romantik bir hava katmayı tercih edecekler. Pembenin farklı tonları kullanılarak oluşturulan çocuk odaları ve salonlar da bu yıl oldukça sık göreceğimiz modeller arasında sayılabilir. Bunun yanında mavi ve griyle tonlarının da oldukça fazla kullanıldığını söylememiz gerek. Gri rengin yanına çeşitli renk kombinasyonları katılarak grinin soğukluğunun kolaylıkla ortadan kaldırıldığını söylemeliyiz. Çiçek desenli modellerin de 2017 mobilya modelleri ile yeniden eski gösterişli günlerine dönme sinyalleri verdiği söyleyebiliriz.

2017 Mobilya Modası Ahşabı Çok Sevdi

İnsanoğlunun doğaya duyduğu özlemden dolayı gün geçtikçe ahşap malzemeler mobilyalarda daha çok kullanılmaya başlandı. Bu akımın 2017 yılında daha da geniş çaplı gerçekleşeceğini görüyoruz. Üreticiler, ahşap yoğunluklu modelleriyle müşterilerinin doğayla daha çok iç içe olma hissi yaşaması için elinden geleni yapmaktadır. Böylece mobilya modası ahşap üzerine şekillenecek. Birçok evde ahşap malzemeleri sıklıkla görmeye hazırlıklı olsun. Bahçe ve balkonlarda özellikle bambudan üretilmiş masa ve sandalyeler oldukça fazla tercih edilecek. Bambunun doğallığı ve dayanıklılığı insanların büyük ilgisini çekmektedir. Bunun farkında olan mobilya üreticileri de yeni modellerini bu doğrultuda üretmektedir.

Mobilya trendleri

Köşe Takımları Çok Moda Olacak

Evlerin küçülmesiyle birlikte artık insanlar daha küçük mobilyalara yönelmiş durumda. Eski gösterişli ve büyük mobilyaların yerini daha minimalist çizgilerle üretilmiş küçük ebatlarda mobilyalar almaya başladı. Küçük mobilyalar insanların daha sıcak bir ortamda sohbet etmelerine olanak tanıması nedeniyle de son dönemlerde sıkça tercih edilmeye başlandı. Küçük mobilya tercihlerinin başın da kullanışlılığı, pratikliği ve yatak olma özellikleri ile çok işlevsel olan köşe takımları gelmektedir. Köşe takımları ve birkaç tane tekli koltukla çok konforlu ve samimi bir oturma odası tasarlamak mümkün olabiliyor.

Siz de 2017 yılında mobilyalarınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız bahsettiğimiz noktalara dikkat ederek modaya uygun ve güncel ev dekorasyonları yapmanız çok kolay olacaktır. Böylece yeni modellerin ihtişamını ve çekiciliğini evinizde hissedebileceksiniz.

mobilya tercihleri


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close