Masko Mobilya Kenti

Kategori: Bahçe Dekorasyonu / Genel / Masko - 1.408 OkumaYorum Yazın
Masko Mobilya Kenti

İstanbul’un sanayi ve ticaret merkezi konumunda, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan “S.S. MASKO İstanbul Mobilya ve Ahşap Eşya İmalatçıları Site İşletme Kooperatifi” 1984 yılında 13 kurucu ortak tarafından kurulan, 778 mağazadan oluşan oldukça büyük bir mobilya kentidir.

Masko Mobilya Kenti, zengin ürün yelpazesine sahip, kaliteli ve her bütçeye hitap eden fiyatları ile her alanın dekorasyonu için uygun mobilya tasarımlarına sahiptir. MASKO, müşterilerine mobilya hizmeti sunmasının yanı sıra; futbol, basketbol sahaları, lokantalar, büfeler, cami, otopark imkanı, dinlenme alanları gibi hem MASKO çalışanları için hem de ziyaretçileri için oldukça güzel bir ortama sahiptir. Toplantı ve konferans salonu da bulunan MASKO, sahip olduğu birçok zengin içerik ile, ziyaretçilerine kusursuz bir hizmet sunmaktadır.

Mobilya alışverişi konusunda ziyaretçilerine sonsuz sayıda seçenek sunan MASKO, bahar aylarının gelmesiyle de yoğun bir ziyaretçi sayısına ulaşmıştır. Bahar dekorasyonu için kolları sıvayanlar MASKO‘ya gelerek en güzel bahar dekorasyonu mobilyalarını bütçelerine uygun fiyatlarda bulabilirler. 2014 bahçe mobilyalarını da görücüye çıkaran firmalar alışverişinizde büyük kolaylık sağlıyor.

masko-mobilya-kenti


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Masko Mobilya Kenti (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. burhan ataç dedi ki:

    masko kesinlikle çok kaliteli bir mobilya çarşısı. mobilya alışverişi yapacak olanlar kesinlikle maskoyu görmeden karar vermemeli. hem fiyat çeşitliliği hem de ürün çeşitliliği çok fazla.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close