Masko Lüks Mobilya Mağazaları

Kategori: Masko - 1.694 OkumaYorum Yazın
Masko Lüks Mobilya Mağazaları

Her türlü ev, ofis ve işyerlerinde kullanabileceğiniz mobilya türlerini ve birbirinden farklı yüzlerce tasarımı bulabileceğiniz Masko lüks mobilya mağazaları ile mobilya almanın keyfini ve mutluluğunu yaşayacaksınız. Yüzlerce mobilya mağazalarından biri olan Asortie Mobilya ile klasik tarzda mobilyalar, modern tarzda mobilyalar ve kendi tasarımlarınızı oluşturacağınız mobilyalar ile ortamlarınızı renklendireceksiniz. İstanbul İkitellide bulunan Masko, Ulusal ve Uluslararası piyasada birçok şehre ve ülkeye hizmet vererek kalitesini hızlı bir ivme ile artırmaktadır.

Asortie Mobilya bu ekonomik pazarda kendini etkin olarak hissettiren, ihtiyaca göre özel çözümler ve tasarımlar sunan, şık ve görkemli mobilyaların imalatına imza atmaktadır. Asortie’ de otel mobilyaları, ofis mobilyaları ve ev mobilyalarından; yatak odası, yemek odası, köşe takımları, TV üniteleri, koltuk takımları, avize ve birbirinden şık aksesuarlarla mükemmel ortamlar tasarlayabilirsiniz. Dekorasyon günlüğü ile son moda ürünleri takip edebilir, ürün katalogları ile zevkinize en uygun mobilyaları rahatça seçebilirsiniz.

Asortie klasik mobilya takımlarından son eğilim mobilyalara kadar bir insanın ihtiyaç duyabileceği ürünleri en kaliteli, kumaş renk ve ahşap seçimi ile sektöre sunmaktadır.

asortie


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close