Latex Yataklar

Kategori: Masko / Yatak Odası mobilyası - 1.702 OkumaYorum Yazın
Latex Yataklar

Latex Yatak Nedir?

Latex yataklar, Visco yatak fikrine ek olarak geliştirilmiş yataklardır. Yani Latex yataklar, Visco tipi yatakların bir üst modelidir ki bu da onları en rahat yatak yaparlar.

Standart yataklarda…

Standart yataklarda yay sistemi, sünger bitiminden hemen sonra konumlandırılır. İlk başlarda herhangi bir sorun yok gibi görünse de bu standart yataklar biraz zamanın tahribatına uğrayınca yaylarını atmaya başlarlar. Bu bakımdan standart yatakların ömrü uzun değildir.

Yeni nesil yataklarda ise…

Yeni nesil dediğimiz Visco ve Latex yataklarda ise yay ile yatak süngerinin arasına özel bir madde konulur. Bu madde yay ile sünger tahribatını en aza indirip yatağınızın ömrünü uzattığı gibi sizin bel şeklinizi de alır. Latex yataklar, Visco yataklara ek olarak özel kanalcıklarla yatağı destekler ki bu da daha sıcak bir yatak anlamına gelir.

latex-yatak-fiyatları

latex-yatak-nedir

Bel ve sırt ağrıları…

Standart yataklarda sadece sünger ve yay sistemi vardır; yani yatak sizin şeklinizi değil siz yatağın şeklini alırsınız. Bu da omurganıza zarar vererek uzun vadede sırt ve bel ağrılarına neden olur. Latex yataklarda ise, yatak sizin şeklinizi aldığı için sırt ve bel ağrısı olmaz ve oldukça konforlu bir uyku çekersiniz.

 


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Latex Yataklar (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Hülya dedi ki:

    bel ve sırt ağrılarını yoğunlukla yaşadığımdan dolayı kesinlikle uzun zamandır kaliteli bir yatak alma fikrim var ama cidden karyola fiyatına yataklar var acayip pahalı.

  2. gülsüm dedi ki:

    iyi bir yatak odası dekorasyonu bence rahatlıktan ve konfordan geçer. bu yüzden de kesinlikle öncelikle yatacağımız yatağın sağlıklı olması gerekiyor. latex yataklar ya da ortopedik yataklar vücut sağlığı açısından tercih edilebilir yatak modelleri.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close