Kral Odası Dekorasyonu

Kategori: Masko / Otel Mobilyaları - 1.993 OkumaYorum Yazın
Kral Odası Dekorasyonu

Kral Daireleri

Otellerin şüphesiz en nadide odası konumunda olan kral daireleri, içinde konaklayacak olan seçkin misafirlerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilmeleri ve ziyaret süreleri boyunca herhangi bir olumsuz durum veya mağduriyet ile karşılaşmaması için büyük özen ve dikkatle hazırlanmaktadır. İçinde bulunan her türlü küçük veya büyük eşyanın birbiri ile uyumlu halde bulunması ve hizmetlerini eksiksiz ve sorunsuz biçimde sunabilmesi, kişinin memnuniyet seviyesini arttıracak, buna bağlı olarak da ziyaretin tekrar gerçekleşmesini sağlayacaktır.

Kral Odası Mobilyaları

Kral odası dekorasyonu yapılmadan önce mutlak suretle bu konuda uzman bir kişi veya firmaya danışmak gerekmektedir. Otel odası dekorasyonu her ne kadar basit bir işlem gibi gözükse de, dairede kalacak her türlü müşterinin zevk ve isteklerine hitap edecek orta noktaları bulmak oldukça büyük ciddiyet ve tecrübe gerektiren bir meziyettir. Bu konuda yeterli ilgiyi göstermeyen pek çok işletmeninin çalışma hayatı oldukça kısa süreler devam edebildiğinden dolayı, konaklama sektöründe başarıya ulaşmak isteyen isimler, otel dekorasyonlarına gereken önem ile yaklaşmalıdırlar.

Oda içerisinde kullanılan mobilyalara ek olarak halı, perde ve duvar kâğıdı gibi ayrıntılara da dikkat edilmelidir. Demirbaş olarak tabir edilen eşyalar ne kadar uyumlu olurlarsa olsunlar, tamamlayıcı etkenler olarak kabul edilebilecek taban, duvar ve cam kaplamaları genel tasarım ile uyumlu halde olmadıklarında ortaya anlamsız ve göze hoş gelmeyen bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Özellikle kral dairesi dekorasyonları düşünüldüğünde, odanın içindeki en üst kalite mobilya ve aksesuarların yanında göz alıcı olmayan ve sönük kaplamaların kullanılması, odanın enerjisini bir anda dibe çekecek ve istenen başarının elde edilmesini engelleyecektir.

kral-daireleri

Hayal Yatak Odası

kral-daireleri-nasıl-dekore-edilir

Dorya Deri Berjerler

kral-odası-dekorasyonu

Osmanlı Klasik Yatak Odası

kral-odası-mobilyaları

Artemis Klasik Koltuk Takımı

Kral Odası Nasıl Dekore Edilir?

Firmamız sektörde bulunduğu yıllar boyunca kral dairesi mobilya ve aksesuarları alanında yüzlerce işletmenin sorunlarına çözüm bulmayı başarmıştır. Otelin genel konsepti, kullanılacak alan, arzu edilen tarz ve tasarımlar konusundaki geniş ürün yelpazemiz ile ihtiyaç sahiplerine geniş tercih seçenekleri sunan Asortie, sizlerin değerli yorum ve önerileri ile her geçen gün gelişmekte ve hizmet kalitesini arttırmaktadır. Tüm otel odaları ve ortak kullanım alanlarındaki ihtiyaçlarınız için bizi tercih ederek kaliteli ürünlere uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Kral Odası Dekorasyonu (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. furkan özerk dedi ki:

    lüks klasik mobilyalar tam kral dairesine uygun mobilyalar. özellikle de osmanlı klasik yatak odası muhteşem göz kamaştırıcı.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close