Köşe Takımları

Kategori: Koltuk Takımları / Masko - 15.941 OkumaYorum Yazın
Köşe Takımları

Küçük oturma odalarında, büyük evlerde şömine karşısında, otellerde bekleme salonlarında gördüğümüz şık ve estetik köşe takımları vazgeçilmez mobilyalarımızdan. Doğru yerde kullandığı zaman mekânda hem yer tasarrufu sağlar hem de dekorasyonda iyi bir alternatif sağlar. Yanına koyulan bir berjer ve orta sehpa ile küçük odalarda ferahlık sağlanabilir. Televizyon karşısında tercih edilerek rahat film keyifleri yapabiliriz. Otellerde lobi ve teraslarda tercih edilmektedir. Müşteri memnuniyeti açısından oldukça titiz davranan işletmeler bu tür rahat köşe koltuk takımları ile otellerini bir adım öne taşımaktadırlar.

Köşe takımları özellikle rahat ve terletmeyen kumaşlar tercih edilmelidir. Uzun zaman geçirilen bu takımlarda bu tür kumaşlar oldukça önemlidir. Döşemelik kumaş, renk, desen ve görünüş ile zevkimize ve mobilya tipine uygun olmalıdır. Ayrıca, dekorasyon bakımından kumaşın renk ve deseni halı, perde, duvar renkleriyle ve aynı yerde bulunacağı diğer mobilyalar ile uyum içinde olmalıdır. Kumaşlar yapılarında kullanılan ipliklere göre farklı özellikler gösterir. Dolayısı ile hava koşullarından farklı etkilenirler. Örneğin, en sıcak tutan yünlü, en serin tutan da keten kumaşlardır. Güneşten en çok zarar gören ipekli kumaşlar olup, pamuklular da daha çabuk renk solması gösterirler.

Aydınlatma konusunda lambaderlerden yararlanılarak salonumuza romantik bir hava katabiliriz. Duvar aplikleri, spot ışıklar, klasik mobilya tarzında ise şık avizeler ile eşsiz ortamlar yaratılabilir. Gümüş aksesuarlar, biblolar, canlı çiçek, hoş antika vazolar gibi aksesuarlarla da dekorasyonun ince detaylarını tamamlayabiliriz.

Klasik köşe koltuk takımları kullanılarak dekorasyonunuzda farklı bir hava yakalamak mümkün, Josephine gibi ürünlerle görsel olarak dekorasyonumuzu zenginleştirebiliriz. Klasik tarzda köşe koltuk takımları bakımından zengin çeşit sunmakta Masko köşe takımları bakımından zengin seçeneklerle istediğinizi bulabileceğiniz mağazalar mevcut.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Köşe Takımları (6 Yorum)

Yorum Yaz

 1. pelin dedi ki:

  çok büyük olmadığı müdettçe köşe takımları gayet güzel. ama abartı boyutları otobüs koltuğu gibi duruyor

 2. Mustafa C dedi ki:

  köşe koltuk takımları istikbal ve bellona da çok var. Biz 3 yıl önce aldık ama hemen çökme yaptı. Geçen yıl Masko Mobilya Kenti Asortie Mobilyadan aldık. çocuklar üzerinde tepiniyor. Yine de bozulmadı. Çok sağlam mobilya yapıyorlar.

 3. berin dedi ki:

  klasik köşe takımlarında daha çok model istiyoruz

 4. esma deniz dedi ki:

  Köşe takımları çok hoş özellikle mavi renkli olan modeli beğendim.

 5. mehmet dedi ki:

  köşe takımları gerçekten çok güzel, istanbulda diş kliniğim var hastalarımın beklemesi için bir köşe oluşturuyorum klasik köşe takımları ilgimi çekti bunlardan birini alabilirim.

 6. meltem dedi ki:

  evim oldukça küçük köşe takımı alarak fonksyonel bir dekorasyon yapmak istedik ve oldukça güzel oldu evi küçük olanlara köşe takımını öneririm.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close