Koltuk Takımları Konsepti

Kategori: Koltuk Takımları / Masko - 1.941 OkumaYorum Yazın
Koltuk Takımları Konsepti

Koltuk Takımları Modelleri

Bayramların bizde yaptığı çağrışımı genelde alaturka öğeler içerir. Eski günleri hatırlatan, özellikle dini bayramlarda bunu konseptlerimize, evlerimize de yansıtmak isteyebiliyoruz. Ramazan bayramı konseptinde ise genel olarak avangard tarzı mobilyalar geliyor akla. Daha çok klasik kesim de aynı konsepte uygun olarak değerlendirilebilir. Klasik ve avangard tarzı mobilyalar, buna ek olarak da ahşap mobilyaları örnek verebiliriz.

koltuk-takımları-konsepti

Belinda Klasik Koltuk Takımı

koltuk-takımları-modelleri

Hanedan Klasik Koltuk Takımı

koltuk-tasarımları

Şehzade Klasik Koltuk Takımı

Koltuk Tasarımları

Bu konseptte Osmanlı tarzının esintileri genel olarak bulunuyor. Klasik tema zaten böyle bir çağrışım yapıyor. Koltuk takımlarında genel olarak jakarlı kumaşlar kullanılıyor. Saray havasını evinize yansıtacak bu takımlar ile özellikle salonunuza hareket kazandıracaksınız ve istediğiniz konsepti oluşturabileceksiniz. Ramazan bayramı konseptinde koltuklarınızı eğimli ve geniş kollu olanlardan tercih edebilirsiniz. Bu görünümü aynı şekilde kırlent ve benzeri aksesuarlar ile de tamamlayabilirsiniz. Aksesuarlar da önemli bir ayrıntı olarak konsepte faydalı olacaktır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Koltuk Takımları Konsepti (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. sibel uslu dedi ki:

    klasik koltuk takımları muhteşem görünüyor. şehzade klasik koltuk takımının minderlerle zenginleştirilmesi hoş olmuş. minderli koltuk takımlarını çok seviyorum.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close