Klasik Salon Mobilya Takımları

Kategori: Koltuk Takımları - 2.373 OkumaYorum Yazın
Klasik Salon Mobilya Takımları

Klasik çoğu insan için bir tutku halini almıştır. Bu durumda mobilya seçimi sırasında da klasik modelleri tercih edenlerin sayısı oldukça fazladır. Klasik modellerin modası geçmişten günümüze kadar gelmeyi başarmış ve hiç geçmemiştir.

Dekorasyon modasında eskiye dönüş yaşandığı için mobilya markalarının koleksiyonlarında klasik mobilya modelleri yer almaktadır. Salonlarımızda klasik ve ihtişamlı bir hava yaratmak için yeni koleksiyonlara bakmak gerekmektedir. Üretimi yapılan ve piyasaya sürülen klasik salon takımları genel olarak oymalı modellerden oluşmaktadır. Osmanlı motiflerinin yansıtıldığı motifler dekorasyonu ve ürünlerin şıklığını tamamlayan en önemli detaylar olarak ifade edilmektedir.

2014 yılında mobilya dekorasyonunda geriye dönüş yaşanmıştır. Bu geriye dönüş genel olarak klasik tutkunları için oldukça sevindirici bir durum olmuştur. Varaklı ahşap ve oymalı klasik modeller salonların daha ihtişamlı ve tarihi bir görüntüye kavuşmasını sağlamıştır. Bununla birlikte genel olarak klasik salon takımları bu yıl en çok satılan ve ilgi gören modeller arasında yerini almıştır. Misafirlerinizi daha ağır gösterişli ve eski görünümü veren bir ortamda sorunsuz bir şekilde ağırlayabilirsiniz.

Bedesten Klasik Koltuk Takımı

Bedesten Klasik Koltuk Takımı

Mikanos Salon Takımı

Mikanos Salon Takımı

Hanedan Salon Takımı

Hanedan Salon Takımı

Belinda Salon Takımı

Belinda Salon Takımı

Akasya Salon Takımı

Akasya Salon Takımı

Aristokrat Koltuk Takımı

Aristokrat Koltuk Takımı


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Klasik Salon Mobilya Takımları (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. selin dedi ki:

    takımların herbiri çok iyi ama bana en çok hitap eden model mikanos oturma grubu. bu renk ve modelde bir oturma grubu almayı düşünüyorum.

  2. merve gürgen dedi ki:

    akasya salon takımının fiyatını öğrenmem mümkün mü?? bir de istediğimiz ölçülerde yapılabilme şansı var mı?

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close