Klasik Salon Koltuk Takımları

Kategori: Koltuk Takımları - 3.505 OkumaYorum Yazın
Klasik Salon Koltuk Takımları

Hem çok şık hem de klasik bir tarzda salonlarını değiştirmek isteyenlerin tercihi klasik salon takımlarıdır. Evinizi daha çok seveceğiniz ve konuklarınızın adeta bayılacağı şıklıkta ve konforda bir dekorasyon salonunuzu tümüyle değiştirecektir.

Ahşap el oymacılığının altın varaklarla desteklenmesi oldukça şık bir tasarımdır. İstenilen ölçüde ve renkte tasarlanan salon takımları, salonunuzdaki diğer mobilya ve dekorasyon ürünleri ile uyumlu olmalıdır. Perdelerin, halıların, yemek odasının deseni, çeşidi ve uyumu önemlidir.

Klasik salon takımlarının ekstra berjer, puf gibi ürünlerle takviye veya kombini mümkündür. Salonda fazla yer kaplamayan bir biçimde tasarlanan salon takımları, istediğiniz ölçüde yapılarak üretilmektedir.

Birinci sınıf kumaşların ve özel süngerlerin kullanıldığı salon takımları yıllar geçse de deforme olmadan,eskimeden kalabilmekte ve kullanılmaktadır. El oymacılığı ile nakış gibi işlenen usta ellerden gelen dekorasyon oldukça zahmetli ve özenli bir iştir. Klasik severlerin severek kullanacağı klasik salon takımları yerine veya isteğinize göre köşe takımıda kullanılabilir. Daha az yer kaplayan ve farklı bir dizayna sahip koltuklar alternatifler sunmaktadır.

Oldukça fazla kullanılan salon takımları yıllara meydan okuyan sağlamlıkta üretilmektedir.

Bedesten Klasik Koltuk Takımı

Bedesten Klasik Koltuk Takımı

Mikanos Salon Takımı

Mikanos Salon Takımı

Hanedan Salon Takımı

Hanedan Salon Takımı

Belinda Salon Takımı

Belinda Salon Takımı

Akasya Salon Takımı

Akasya Salon Takımı

Aristokrat Koltuk Takımı

Aristokrat Koltuk Takımı


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Klasik Salon Koltuk Takımları (4 Yorum)

Yorum Yaz

 1. merve dedi ki:

  bedesten klasik koltuk takımının fiyatı ne kadar bu tarz modellerinizin başka rengi var mı

 2. Şimay dedi ki:

  resimdeki koltuk takımları çok hoş görünüyor. klasik mobilyanın fiyatları çok yüksek olmasa kesinlikle klasik mobilyayla döşerdim evimi.

 3. Rabia dedi ki:

  resimdeki klasik koltuk modellerinin ortalama fiyatı nedir

 4. YAREN SELVİKAYA dedi ki:

  bedesten klasik koltuk takımının fiyatını rica ediyorum. çok hoşuma gitti tam aradığım modelde ve renkte tasarlanmış bir koltuk takımı

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close