Klasik Konsol Modelleri

Kategori: Klasik Mobilya / Masko - 6.995 OkumaYorum Yazın
Klasik Konsol Modelleri

Klasik Mobilya Modelleri

Evini dekore ederken, ayrıntılara dikkat edildiğinde ortaya çıkan şıklık, ev sahiplerine inanılmaz bir haz verir. Koltuk takımları, halılar ve konsolları uyum içerisinde bir ev bir sanat eseri niteliği taşıyabilir. Konsollar sadece boşluğu doldurmak için kullanılan sıradan mobilyalardan değildir. O bulunduğu alanı kavrar ve toparlar. Konsol modelleri arasında klasik çizgilere sahip ve detaylarındaki işlemelerle insana haz veren en güzel modellerden bir tanesidir; klasik konsol modelleri.

Klasik Konsol Modelleri

Klasik bir konsola baktığımızda sanki Rönesans ustalarının elinden çıkmış birer kaide görür gibi oluruz. Bir heykel tıraş en ince ayrıntılarına kadar işlemiş gibi dururlar. Modern konsollara oranla daha çok dikkat çekerler. Baştan aşağı ahşap kokarlar ve evin ahengini değiştirirler. Eğer bir evde klasik tatlarda bir koltuk takımı bir halı ve perdelerden oluşan bir yapısı varsa klasik tarzda bir konsol, rahatlıkla ortama uyum sağlayacaktır. Konsollar sadece içerisine eşya yerleştiren mobilyalar değildir. Onlar aynı zamanda yaşam tarzını ortaya koyarlar ve kolay kolay hiç modasını yitirmezler. Doğal renginde hiç boya almamış bir konsol üzerindeki işlemelerle birlikte, göz alıcı bir hal alır. Klasik mobilya modelleri ile birlikte evini dekore etmek isteyenler mutlaka konsola ayrıca bir önem vermekle hükümlüdürler. Çünkü dekorasyondan anlayanlar şunun bilincindedir ki konsollar salonların demir başlarındandır. El işçiliği klasik üslupta yapılmış bir konsolun en önemli unsurlarından bir tanesidir. İçine konduğu kadar üzerine konulacak dekorasyon elamanlarına da dikkat etmek gereklidir. Klasik bir konsol üzerine modern hatlara sahip bir aydınlatma ne kadar eğrelti duracaksa modern bir vazo da aynı şekilde yapay duracaktır.

büyük-konsol-modelleri

çekmeceli-konsol-modelleri

klasik-konsol-mobilya

klasik-mobilya-modelleri

konsollar

konsol-modelleri

mobilya-konsol-modelleri

modern-konsol-modelleri

Konsol Modelleri ve Fiyatları

Aynı zamanda renkler de son derece önemlidir. Birbirinin tamamlayıcısı zıt renkler ya da aynı renklerin tonlarında gidilmelidir. Sütlü kahve renklerinde bir halının üzerinde yükselen koyu kestane konsol, kendisinin tüm ayrıntısını izleyicisine sunabilir. Konsolun renginin tam zıttı bir halı da aynı şekilde konsolu izlettirecektir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken şey salondaki diğer mobilyaların, rengi ve ahenkleridir. Salondaki diğer mobilyalara da dikkat edilerek seçim yapılmalıdır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Klasik Konsol Modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. fatoş dedi ki:

    konsol modelleri salon dekorasyonuna harika bir hava katıyor. klasik ve modern konsol modellerinden uygun olanı alıp dekorasyonunuza katkı sağlayabilirsiniz.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close