Josefin ve Bench Modelleri

Kategori: Klasik Mobilya - 6.784 OkumaYorum Yazın
Josefin ve Bench Modelleri

Kleopatra koltuk olarak da bilinen Josefin Koltuklar, fazlası ile dikkat çeken ve ilgi gören koltuklar arasında yer almaktadır. Farklı farklı mağazalarda yerini alan Josefin koltuk modellerinin en iyi örneklerine ise; Masko Mobilya Mağazasında rastlayacağınızdan emin olun. Josefin Modeller; gerek yapımı ile gerek tarzı ile gerek renkleri ve desenleri ile gerçekten müthiş bir şıklık yaratmakta ve evinize de bu şıklığı yansıtmaktadır.

Dinlenme koltuğu olarak da bilinen bu modeller oldukça şık ve konforlu bir dinlenme ortamı sağlamaktadır. Josefin Model Fiyatları, şıklığı, zarafeti, rahatlığına bağlı olarak biraz yüksek olmaktadır. Fiyatının yüksek olmasının nedeni biraz da özel mobilyalar arasında yer almasından kaynaklanmaktadır. Kullanım alanı ise ister yatak odanızda, ister salonunuzda, ister iseniz de evinizin girişinde olabilmektedir.

 

2013 Model Lüks Josefin Modelleri

 

Josefin Koltuğunuzu satın alır iken; malzemesinin kalitesine dikkat etmeniz ve sizi zarara uğratacak yanlış alışverişlere karşı daha temkinli olmanız gerekmektedir. Bench Model Koltuklar da tıpkı Josefin Modellerinde olduğu gibi şıklığı yansıtmakta ve hem modern hem de klasik bir görüntü katmaktadır. Bench Modeller, Josefin Modelden farklı olarak yaslanma yerine sahip değildir. Bench Model Koltuğumuzu diler isek; çocuk odamızda kullanabileceğimiz gibi diler isek de Josefin Modeller gibi evin başka bir köşesinde de kullanabiliriz. Hatta güzel ve büyük bir mağazaya sahip isek; örneğin, bir ayakkabı mağazası burada da müşterilerimizi rahat ettirmek ve memnun etmek amacı ile Bench Koltuk kullanabiliriz.

Bench Koltuk Fiyatları da diğer modelimizde olduğu üzere biraz yüksektir ama gerçekten sizi ve tarzınızı yansıttığını da düşünüyor iseniz, bu koltuklardan mutlaka eviniz için bir tane edinin. Kullandıkça rahatlığını çok daha iyi anlayacağınız ve başkaları ile paylaşmak istemeyeceğiniz harika bir model olduğunu da bizzat ve yakinen yaşamış olacaksınız.

Josefin ve Bench Koltuk Modellerinin, Masko Mobilyalar Mağazalarında en iyi örneklerine, en kaliteli modellerine ve en kaliteli üretilmişine ulaşabileceğinizi söylemiştik ve yine söylüyoruz. Size en uygun ödeme koşullarının sağlanabilmesi ve size en uygun modele karar verilebilmesi açısından mağazamıza ziyaretinizi mutlaka bekliyoruz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Josefin ve Bench Modelleri (6 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Mustafa C diyor ki:

  jozefin modelleri çok hoş olmuş. çok farklı tasarımlar var. Ben bu jozephine modellerini asortie.com adresinde gördüm. Zannedersem mağaza Masko da

 2. Selinnaz diyor ki:

  jozefin modelleri şık ama gereksiz bir eşya bence. MASKO ve MODOKO da birçok firma var. hepsini gezdim. hemen hemen hepsinde klasik jozefin modelleri var

 3. tuğba diyor ki:

  asortie mobilyanın yeni klasik josefin modelleri oldukça gösterişli.

 4. Deniz Merdan diyor ki:

  Josefin modellerine hayran kaldım en yakın zamanda Maskoya uğrayim:)

 5. gül diyor ki:

  yeni josefin modelleri koymuşsunuz sitenize çok beğendim özellikle arya klasik josefin çok şık

 6. Fehmi diyor ki:

  Gerçekten çok güzel modeller, özellikle televizyon izlerken tek başıma böyle bir josefinde oturmak isterim.

YORUM YAZINBUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close