İstanbul Mobilya Fuarı 28 Ocak’ta Açılıyor

Kategori: Genel / Masko - 919 OkumaYorum Yazın
İstanbul Mobilya Fuarı 28 Ocak’ta Açılıyor

Mobilya tutkunlarının merakla beklediği İSMOB (İstanbul Mobilya Fuarı) yarın kapılarını açıyor. 110.000 m²’lik alanda gerçekleşecek olan fuara 100.000’i geçkin sayıda ziyaretçi gelmesi bekleniyor. CNR EXPO’da yapılacak olan fuara ulaşım oldukça kolay. 6 gün sürecek olan fuar 2 Şubat 2014 günü sona erecek.

ismob-2014

Fuara Ulaşım

Atatürk Havalimanı’nın yanında olması sayesinde, dış ülkelerden ve Türkiye’nin diğer illerinden gelen ziyaretçi, katılımcı ve konuklar İstanbul’un yoğun trafiğine girmeden CNR EXPO’ya iki dakikada ulaşabiliyor.

Alternatif arterler E5, TEM Otoyolu ve Sahil Yolu’nun kesişme noktasında olan CNR EXPO’nun sahip olduğu konum avantajı bununla da bitmiyor. Bakırköy ve Yenikapı Deniz Otobüsü İskeleleri’ne olan yakınlık da ayrı bir avantaj.

Şehir merkezi ve havalimanına rahat ve hızlı bağlantı sağlayan metro hattı da çok önemli bir yenilik olarak fuarlara yüzbinlerce kişinin hızla ve en kolay biçimde ulaşmasını sağlıyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

İstanbul Mobilya Fuarı 28 Ocak’ta Açılıyor (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. orhan dedi ki:

    bu yıl katılamadım istanbul mobilya fuarına. yurtdışında olduğum için haberlerden takip ettim. her yıl bu tarz organizasyonların her zaman destekçisiyiz.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close