İstanbul Mobilya Fuarları ve Etkinlikleri Tüm Heyecanıyla Sürüyor

Kategori: Genel - 89 OkumaYorum Yazın
İstanbul Mobilya Fuarları ve Etkinlikleri Tüm Heyecanıyla Sürüyor

Mobilya sektörüyle ilgilenenler için İstanbul mobilya fuar ve etkinlikleri değerlendirilebilir.  Her sene çok sayıda katılımcının yer aldığı fuar, yüzlerce markayı bir araya getiriyor. Geniş kapsamlı mobilya tasarım örneklerini görmek isteyenler için bu fırsatı değerlendirmekte yarar var. Henüz tamamlanan ve 200 bine yakın katılımcının, katıldığı belirtilen ismob tüyap mobilya fuarı 15 ocak’ta sona erdi, şimdi ise sıra imob cnr expo mobilya fuarında 24-29 ocak tarihleri arasında faliyet gösterecek olan fuarın katılımın yüksek olması bekleniyor.

İstanbul Mobilya Fuarı

Kapsam açısından İstanbul mobilya fuarları içinde farklı kategorileri görmeniz mümkün. Bunlardan bazıları; salon ve oturma odası takımları, yatak odası mobilyaları, duvar ve TV üniteleri, ofis mobilya örnekleri, tekli koltuklar, yataklı kanepeler, yemek odası mobilyaları, bebek odası, çocuk odası örnekleri, masa sandalye gibi tamamlayıcı ürün grupları ile geniş kitleleler hitap edebiliyor. İsteğe göre ücretsiz servisle fuar sahipleri ulaşım için kolaylık da sağlamakta. Bunun için araç kalkış noktalarını ilgili kurumdan öğrenmeniz yeterli.

 türkiye 2017 mobilya fuarı

Mobilya Fuarına Kimler Var ?

İstanbul mobilya fuarında kimler var, bunun için geniş kapsamlı bir cevap vermek mümkün. Mobilya firmaları, sadece mobilya tasarımlarını incelemek isteyenler, satın almak isteyenler, bayiiler toptancı, dağıtıcı firmalar, zincir mağaza yöneticileri katılabiliyor. Ayrıca satın alma yetkilileri, iç mimar, mimarlar, otellerin satın alma departmanları, halkla ilişkiler yöneticileri, endüstriyel tasarımcılar da fuara katılım sağlayabilirler. Mobilya fuarına ziyaretçi- müşteri profilinde katmak istiyorsanız, en yeni modelleri görebilirsiniz.  Pazarda yaşanan son gelişmelerden haberdar olabilmek adına iyi bir fırsat elinize geçecektir.

2017 istanbul mobilya fuarı

Fuara Katılmanın Avantajları

Özellikle firmalar, büyüme hedefindeki kurumlar için fuara katılmanın avantajları konusu çok yönlü bir fayda sağlayacaktır. Örneğin henüz büyüme aşamasında olan bir işletme olduğunuz varsayılırsa, fuara katılarak yeni bağlantılar oluşturabilir, karlı ortaklıklar kurabilirsiniz. Yine başka bir firmayla ürün satışı konusunda anlaşma yaparak satışlarınızı artırabilirsiniz. Ayrıca sektörde ne tür gelişmeler olduğunu bilmek, başarı sağlayan adılar atmak için güzel fikirler verebilir.  Bu tür bir kazancınız olmadığını varsayarsak, sektörle ilgili bilgi birikiminizin artacağı ve benzer alanda paylaşımların olacağı bir alanda siz de var olursunuz. Bu size yeni bir enerji kazandırır. Yani her açıdan fuara katılmak size satış ve tanıtım açısından büyük bir kazanç sağlayacaktır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close