Hadise’nin Muhteşem Evi

Kategori: Ev Dekorasyonu / Genel / Masko - 63.207 OkumaYorum Yazın
Hadise’nin Muhteşem Evi

Hadise son yılların en sevilen ve en çok dinlenen genç sanatçılarından biridir. Çok sayıda hayranı olan Hadise bu ünü katıldığı Eurovision şarkı yarışması ile daha da perçinlemiştir. Bu kadar popüler biri olması her bakımdan takip edilmesine neden olmaktadır. Hadise giyiminden saçlarına, aksesuarlarından kıyafetlerine, evinin dekorasyonuna kadar sevenleri tarafından takip edilmektedir. Hadise bu güne kadar evinde pek fazla röportaj yayınlamayı tercih etmemiştir. Bu yüzden nasıl bir evde yaşadığı her zaman merak konusu olmuştur. Şarkı yarışmasından sonra kazançlarını gayrimenkullerde değerlendiren Hadise, muhteşem bir ev dekorasyonu yapmıştır. Hadise’nin muhteşem evinde her şey son modaya uygun olarak döşenmiş. Stil sahibi bir elden çıktığı belli olan evde Hadise’nin zevki de evin her köşesinde hissedilebiliyor.

hadise

Hadise’de büyük bir salona sahip ev tercihinde bulunarak dekorasyonunu bu salona göre belirlemeyi tercih etmiş. Bu nedenle evde kullanılan mobilyaların büyük kısmı solanda yer almaktadır. Klasik mobilya modasına ayak uydurmayı tercih eden Hadise, evinin büyük bir kısmında spor ve klasik mobilyaları yan yana kullanmayı tercih etmiştir. Salon misafirlerin ağırlandığı yer olduğu için ve eve gelen kişilerin ilk salonu gördükleri için, burada kullanılan mobilyalar diğer odalara göre çok daha şık ve gösterişli olarak tercih edilmiştir. Hadise’nin muhteşem evi aynı zamanda çok güzel bir manzaraya da sahiptir. Aksesuarlar en küçüğünden en büyüğüne kadar birbiri ile uyumlu ve stil sahibi parçalardan seçilmiştir.

Bir bütün olarak bakıldığında Hadise’nin evi oldukça ferah şık ve kullanışlı olarak döşenmiştir. Şömine, şamdan, ayna, tablo, biblolar, avize başlıca hepsi birbiri ile uyumlu ve evin bütünü için çok şık ve uygun durması da evin ayrı bir havaya bürünmesine neden olmuştur. Ev dekorasyonu konusunda oldukça başarılı bir iş çıkaran Hadise, yoğun çalışma temposundan artan zamanlarda evinde oldukça iyi vakit geçirdiğini rahatlıkla söyleyebilmek mümkündür.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Hadise’nin Muhteşem Evi (16 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Omer dedi ki:

  Bence en cok ben hayraninim evin muhtesem.:-)

 2. elif dag dedi ki:

  benim hayranim hadise evin cok guzel valla

 3. nihal ekinci dedi ki:

  hayranıma zaten bu yakışır

 4. sara dedi ki:

  Hayranim sana hadiseee….şarkilarin çok ama çok guzeldir

 5. ece çökelekoğlu dedi ki:

  canım yaaa süper bir evv

 6. meryem dedi ki:

  hayranıma yakışır yuru beeeee

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close