Gençlerin Dekorasyona Bakışı ve Beklentileri

Kategori: Genç Odaları / Genel - 119 OkumaYorum Yazın
Gençlerin Dekorasyona Bakışı ve Beklentileri

Çocuklarınız renkli ve bol oyuncaklı odalarından sürekli şikayet ediyorsa ve artık yatakları onlara küçük geliyorsa genç odası dekorasyonuna geçme vakti gelmiş demektir. Çocuk odalarının yetişkin odalarına göre farklı özellikleri olduğu gibi aynı şekilde genç odaları da istek ve beklentilere göre farklı uygulamalar içermektedir. Genç odası dekorasyonuna başlarken göz önünde bulundurmanız gereken pek çok detay vardır. Duvar kağıtlarından yatak ve mobilya seçimine, aksesuarlardan hobi ve ilgi alanı temalarına kadar gençlerin zevk ve ihtiyaçlarını karşılayacak dekorasyonlar kullanılmalı. Gençlerin dekorasyona karşı beklentileri cinsiyete göre farklılık göstermektedir. Kızlar daha çok dekoratif renkli eşyalar isterken, erkekler sade kalabalık olmayan bir oda isterler.

gençler için dekoratif fikirleri

Genç Odası Dekorasyonu

Genç odası dekorasyonu yaparken mobilya imalatçısı markaların sunduğu hazır takımlar arasından seçilir. Gençlerin istek ve beklentileri düşünülerek farklı stil ve temalara göre takım olarak hazırlanan ve çoğu ünlü tasarımcılar tarafından çizilen hazır genç odası takımları işinizi oldukça kolaylaştırabilir. Bunun yanı sıra gençlerin kendi belirleyeceğiniz stil ve temaya göre daha özel bir dekorasyon da yapılabilir. Böylece her öge ayrı ayrı seçilerek de bir dekorasyon yaratılabilir. Bunu yaparken gençlerin zevkleri, hobileri ve ilgi alanlarını ön planda tutulur.  Ayrıca uygulayacağınız odanın mimari özelliklerini de dikkate alınarak ihtiyaçlara yönelik bir oda dekorasyonu yapılabilir.

dekor önerileri

Gençler İçin Oda Tasarımı

Her genç, kendi zevkine göre tasarlanan bir odaya sahip olmak ister. Özgür ve kişisel olarak dekore edilen odalar, gençleri daha fazla de mutlu eder. Tasarımlar, gençlerin istek ve beklentilerine uygun, tabi ki belirlediğiniz bütçe doğrultusunda yapılmalıdır. Gençler için oda tasarımı yaparken de çocuğunuzun ilgisini çekecek bilim, sanat ve kültür ögelerini katmak gerekmektedir.

gençleri için dekorasyon


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close