Ev Dekorasyonunda Terazi Burcunun Tercihleri

Ev Dekorasyonunda Terazi Burcunun Tercihleri

Terazi Burcu: Monotonluğu sevmeyen ve hayatı iniş çıkışlarla dolu olan,  uyumluluk ve inceliğin burcu olan terazi burcu insanları dekorasyonda da ne istediğini iyi bilirler. Sanki doğuştan dekoratördürler.  Modayı ve dekorasyondaki en son yenilikleri de takip eden ve evinde uygulamak isteyen bir burçtur. Aynı takipçiliği teknoloji konusunda da gösterir.

Z308 0001

Terazi burcu insanları güzellik ve sanat  konusunda uzman kişilerdir. Bu nedenle terazilerin evlerinde sanatsal öğelere sıklıkla rastlanır. Tablolar, piyano, el dokuma halılar, gümüş işlemeli eşyalar, kristal bardaklar, vazolar vs. Ayrıca terazi insanları evlerindeki eşyaların birbiri ile uyumuna da büyük özen gösterirler. Görsellik onlar için çok önemlidir. Göze hoş gelmeyen hiç bir şeyi sevmezler ve evlerinde istemezler. Evlerinde özellikle sade renkleri tercih ederler. Açık renkli duvarlar özellikle tabloları ve duvarda asılı duran her türlü öğeyi ön plana çıkardığından ilk tercihleridir.

Uzun, alçak ve rahat koltuklar vazgeçemedikleri mobilyalardandır. Koyu renklerden hoşlanmazlar.  Açık yeşil ve sarı onların en çok tercih ettiği renklerin başında gelir. Aydınlatma da teraziler için oldukça önemli bir konudur.  Şık ve modern avizeleri çok severler. Kristal ve cam içeren eşyalar evlerinde yoğun olarak bulunur ve evlerinde hep bir ışıltı vardır. Salon takımlarında tercihlerini kişilik yapılarını da yansıtacak şekilde, ince çizgilerin hakim olduğu mobilya tasarımlarından yana kullanırlar. Lila tonlarını oldukça seven terazi burcu insanının evinde bu renklere rastlamak mümkündür.

Oturma odalarında da aynı zarafet hüküm sürerken, şık bir ayna ya da lambaya rastlamak mümkündür. Mutfakta oldukça leziz yemekler hazırlayabilen terazi insanı, değişik tabaklar, bardaklar ve kahvaltı takımlarına ilgi duyar. Sanat insanı olan teraziler için evlerinde müzik de vazgeçilmezdir. Bu nedenle kaliteli bir müzik sistemine ihtiyaç duyarlar. Geniş bir müzik arşivine sahip olduklarından evlerinde cd saklama ünitesi gibi farklı aksesuarlara yer verirler. Ayrıca sosyal olan terazilerin evlerinde sade ama bol geniş alan olmalıdır. Evlerini döşerken pahalılığa değil zevkli bir görünüme önem verirler.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Ev Dekorasyonunda Terazi Burcunun Tercihleri (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Bilal A dedi ki:

    Terazi burcu kadını dekorasyon yaparken etrafındakilere neler yaşattığını ben çok iyi biliyorum. Direkt psikopata bağlıyor… Genellikle klasik mobilya düşkünü oluyorlar. Yemek odası takımı ve koltuk takımı onlar için son derece uyumlu olmalı. Yatak odalarında ise daha avangard mobilyalar tercih ediyorlar

  2. Selin dedi ki:

    Terazi burcuyum keyifle okudum yazınızı, renkli mobilyaları hep sevmişimdir.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close