Etkileyici Kış Bahçesi Dekorasyonu

Kategori: Genel / Masko - 2.254 OkumaYorum Yazın
Etkileyici Kış Bahçesi Dekorasyonu

Kış aylarının yaklaşmasıyla beraber evlerinde bahçesi olan ve bahçede oturmayı seven birçok kişi de evlerinin bahçesini kışa hazırlamaya başladı. Bir bahçeyi kışa hazırlayacağınız zaman dikkat etmeniz gereken birçok şey vardır. Eğer kış bahçesi dekorasyonu hakkında yeteri kadar bilginiz yoksa bu durumda uzman kişilerden yardım almalısınız.

Bir bahçeyi kışa hazırlayacağınız zaman ilk olarak dekorasyon araştırması yapmalı ya da bu konuda uzman kişilerden yardım almalısınız. Bahçeyi kışa hazırlayacağınız zaman neleri yapmanız gerektiğini çok iyi bilmelisiniz. Bildiğiniz gibi kış aylarında kar ve yağmur çok fazla yağmaktadır. Bu nedenle öncelikli olarak oturacağınız alanları çok iyi belirlemeli ve buraları hem kardan hem de yağmurdan korumalısınız. Bunun için birbirinden farklı şık tasarıma sahip çadırlar kullanabilir ya da kendinize uygun ve şık görünüme sahip bir kamelya yapabilirsiniz.

Kış bahçesi hazırlığı sadece çadır kurmakla sınırlı değildir. Bunun yanı sıra akşamları bahçenize çıktığınız zaman önünüzü iyi görebilmeniz için iyi bir aydınlatmaya ihtiyacınız olacak. Ancak aydınlatmalar ne çok fazla olmalı nede çok az olmalıdır. Ayrıca ışıklarından size doğrudan yansımasını engellemelisiniz. Bunlara dikkat ettiğiniz zaman aydınlatma konusunu da halletmiş olacaksınız.

Kış bahçesi dekorasyonu konusunda en önemli olan ise mobilyalardır. Seçeceğiniz mobilyaların bahçeniz ve kış ile uyumlu olması gerekir. Aynı zamanda da bu mobilyaların kışın ağır şartlarına en iyi şekilde dayanması da sizin için daha iyi bir seçim olacaktır. Tüm bunlara dikkat ettiğiniz zaman sizde hayalini kurduğunuz kış bahçesine kavuşmuş olacaksınız.

Kış bahçesi dekorasyonu yaparken bahçenize alacağınız mobilyalara dikkat etmelisiniz. Alacağınız mobilyaların dayanıklı ve kaliteli olması son derece önemlidir. Bu sayede mobilyaları uzun yıllar boyunca eskimeden kullanabilirsiniz.

Siz de bahçenizin şık bir dekorasyona sahip olmasını istiyorsanız her zaman en şık mobilyaları tercih etmelisiniz. Bu sayede hem bahçenizde rahat bir şekilde oturarak açık havanın tadını çıkartabilecek hem de arkadaşlarınızla beraber eğlenebileceksiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Etkileyici Kış Bahçesi Dekorasyonu (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. vildan dedi ki:

    bahçe dekorasyonu benim ilgi alanıma girdiğinden dolayı çok takip ederim bu tarz haberleri. kış bahçesi dekore etmek de yaz bahçesi kadar zevkli oluyor.

  2. selin dedi ki:

    kış bahçesi mobilyaları seçiminde aslında normal bahçe dekorasyonuna göre biraz daha dikkatli seçim yapmak gerek.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close