Dar Salonlar İçin Pratik Dekorasyonlar

Kategori: Koltuk Takımları - 2.429 OkumaYorum Yazın
Dar Salonlar İçin Pratik Dekorasyonlar

Dar salonlarınıza uygun dekorayon yöntemleri ile onları daha kullanışlı hale getirebilrsiniz. Bu aşamada öncelik uygun mobilyaları seçmek olacaktır. Estetik ve şık tasarımlar ile hazırlanan bir köşe koltuk sizi karışık dizaynlar yapmaktan kurtarcaktır. Konforu ile göz kamaştıran köşe koltuk modelleri ile kendinizi şımartabilirsiniz. Köşe koltuk modellerini üretirken birinci sınıf kalite iz yapmayan kumaşlarla üretilirken bu kumaşların leke yapmamam gibi özellikleri önplanda tutulmaktadır. Sizler için tasarlayıp ürettiğimiz bu koltuk modeli ile dar salonlarınızın görüntü karmaşasını ortadan kaldıracak pratik çözümler amaçlamaktayız. Ayrıca köşe koltuk modellerini her zevke ve renge göre farklı kalıplarda tasarlayabiliyoruz.

Köşe koltuk modelleri ile ferahlayan salonlarınızda daha farklı bir hava olacaktır. Çeşitli tarz ve modellerinizde hizmetinize sunduğumuz modellere ek olarak tasarladığımız pufların üzerini cam ile kaplayarak şık bir sehpa haline getirebiliryoruz. Farklı tonlarda tasarlanmış berjerler kullanarak tamamladığınız salon takımı ile şık, zarif ve konforlu bir yaşan kalitesine ulaşacaksınız. Ayrıca köşe takımıza hava katması için farklı renklerde isteğe göre kırlentlerde üretebiliyoruz.

Şımarık Köşe Takımı

Şımarık Köşe Takımı

yeni-model-köşeli-koltuklar

yeni-model-köşe-koltuk-takımları


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Dar Salonlar İçin Pratik Dekorasyonlar (3 Yorum)

Yorum Yaz

  1. BİLLUR dedi ki:

    toz pembe köşe takımı da çok şık görünüyor. bunu asortie mobilyanın sitesinde görmüştüm. orda çok güzel klasik mobilyalar var

  2. Tuğçe dedi ki:

    şımarık köşe kanepe modeli çok güzel bir tasarım olmuş. hem sportif hem de klasik çizgilere sahip harika. salon için bu tarz bir şey alsam fiyatı ne kadardır acaba?

  3. Kerime dedi ki:

    köşe koltuk takımları dar salonlar için kullanışlı oluyor.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close