Camlı Şifonyer Fiyatları

Kategori: Ev Dekorasyonu / Masko - 2.187 OkumaYorum Yazın
Camlı Şifonyer Fiyatları

Şifonyer Fiyatları

Yatak odalarımızda ve zaman zaman salonlarımızda kullandığımız, oldukça işe yarayan bir ev ürünü olan şifonyer, artık aynalı ve camlı ürünleri ile birlikte kullanılıyor. Çok modern ve şık bir görüntü oluşturan camlı şifonyerler, oldukça uygun fiyat seçeneklerinde satılıyor. Dilediğiniz modelde ve size uyan fiyat seçeneklerinde sahip olabileceğiniz şifonyer modelleri, yaklaşık 150 TL’den başlayan fiyatlarla.

Şifonyer Modelleri

Büyük ev ürünleri satan mağazalarda, mobilya dükkanlarında ve alışveriş sitelerinde bulabileceğiniz camlı şifonyer modelleri, alabileceğiniz uygun fiyatlarda satılıyor. Taksitlendirme seçenekleri ile ödeme kolaylığı da sağlayan mağazalar, zaman zaman kampanyalar ve indirimler de düzenliyor.

camlı-şifonyer-modelleri

şifonyer-modelleri

şifonyer-modelleri-ve-fiyatları

Camlı ve Aynalı Şifonyer

Çok çekmece bölmesi olan bu modeller çok kullanışlı. Kıyafetten, ayakkabıya bir çok eşyanızı ayak altından toplayan bir ürün. Uzun yıllar yatak odalarımızda kullandığımız bu mobilyaları, farklı tasarımları sayesinde salonlarımızda da görmeye başladık. Camlı ve aynalı şifonyer modelleri çok fazla kullanılanların başında geliyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Camlı Şifonyer Fiyatları (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. şermin dedi ki:

    camlı şifonyer modelleri yemek odası dekorasyonunda daha iyi olur bence. çünkü camdan görüneceği için düzenli olması şart. yemek odasında zaten bardaklarla ve tabaklarla güzel bir şekilde zenginleştirilebilir.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close