Beyaz Lake Konsol Modelleri

Kategori: Ev Dekorasyonu - 2.942 OkumaYorum Yazın
Beyaz Lake Konsol Modelleri

Üzerinde çekmece, raf bulunan, üzerinde süslü aksesuarların yer aldığı düşük seviyede ki mobilyalara konsol adı verilmektedir. Büyük oranda salonda bulunan konsollar değerli süs eşyaları ile birlikte pahalı tabakların, gümüş takımlarının yer aldığı şık mobilyalardır. Beyaz lake konsol modelleri duvara yaslanabilir, üzerinde tercihe bağlı ayna olan ev dekorasyonlarında tercih edilebilir sadelikte ve güzellikte eşyalardır.

Beyaz lake konsol modelleri salonunuzun büyüklüğüne ve aksesuarlarınızın çeşitliliğine göre ebat verebileceğiniz, kolay temizlenebilir ergonomik ve kullanışlı mobilyalardır. Ayrıca yemek odalarında da rahatlıkla kullanılan Beyaz lake konsol modelleri duvara birleşik yemek odası takımları ile uyumlu tarzda seçilebilmektedir. Beyaz lake konsol modelleri öncelikle renk, çizim, malzeme ve işçilik konusunda ön plana çıkmaktadır. Asortie ile konsol seçiminde evinizi şenlendirecek ve gözünüze hitap edecek zarif ürünlerin keyfini çıkarabileceksiniz.

Beyaz lake konsol modelleri son dönemlerde çoğu salonlarda ve yemek odalarında aksesuar seçiminde değerlendirilen kullanışlı ve tercih edilir mükemmel ürünlerdir. Lake olması sebebiyle kolay temizlenebilen bu ürünler oldukça uzun ömürlüdür.

Açelya Konsol

Açelya Konsol

Berensu Konsol

Berensu Konsol

Elif Konsol

Elif Konsol


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close