Banyo Asma Tavan Modelleri

Kategori: Banyo Dekorasyonu / Masko - 3.694 OkumaYorum Yazın
Banyo Asma Tavan Modelleri

Banyo asma tavan modelleri aslında hamamlardan esinlenerek yapılmıştır. Geleneksel Türk hamamlarında bulunan hem estetik hem de şık duran asma tavanlar, banyolarımıza tüm zarafetiyle taşınmaktadır.

Banyo asma tavan modelleri ihtiyaçlara göre değişiklik göstermektedir. Banyonuz çok engin ve elektrik tesisatı banyo içinden geçmekteyse asma tavanlara ek malzemeler konulabilir. Eğer banyonuz çok fazla kullanılıyor ve aşırı nem ile ısıya maruz kalıyorsa ( kalabalık ailelerden bahsediyoruz) asma tavanlar metal ve paslanmaz demir plakalarla desteklenebilir.

Klasik banyo asma tavan modelleri içinde demir, çelik ve tahta çıtalar bulunmaktadır. Bu banyo asma tavanlara menfez, havalandırma ya da ses sistemi uygulanabilir. Ayrıca asma tavanların yükseklikleri ev sahibinin isteğine göre alçaltılabilir ya da yükseltilebilir.

Modern banyo asma tavan modellerine demir şeritler yerine mineral kayaçlarından elde edilen dekoratif şekiller de eklenmiştir. Ayrıca eğer yeterince yüksek bir banyonuz var ve elektrik tesisatınız izin verirse ışıklı asma tavanlar dahi yapılabilmektedir.

Banyo asma tavan modelleri oldukça fazla seçeneğe sahip olmasını sağlıyor. Bu bağlamda bu kadar güzel modeller arasında seçim yapmanız oldukça zor, şimdiden kolay gelsin..

banyo-asma-tavan

banyo-asma-tavan-2


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close