Bahçe Salıncakları

Kategori: Bahçe Dekorasyonu / Masko - 6.052 OkumaYorum Yazın
Bahçe Salıncakları

Bahçe Dekorasyonu

Bahçesi olan her ev, bir salıncağı da hak eder. Özellikle sıcak ve nemli yaz aylarında, salıncakta oturmak büyük bir keyiftir. Bu bakımdan evvela, bahçenize ve size en uygun salıncak tipini seçmeniz gerekecek:

Tekli salıncaklar

Son zamanlarda vitrinlerde en çok görülen üründür. Bambudan, demirden yapılanları da vardır. Bir damla biçimde bir oyuktan ve iki ayaktan oluşur. Oldukça şık görünmelerinin yanı sıra salıncağın içi fazlaca geniş olduğu için de oturması çok keyifli bir alandır. Genelde tek kişilik yapılır. Ayrıca kapalı olduğu için klasik bir bahçe salıncağında olduğu gibi sundurmaya ihtiyaç olmaz. Bugünlerde en çok tercih edilen bahçe salıncağı modellerinden birisidir.

bahçe-salıncağı-modelleri, bahçe-salıncakları

bahçe-salıncakları-ölçüleri

tekli-bahçe-salıncağı

Çoklu salıncaklar

Birden fazla kişi taşıma kapasitelidir. Genelde en fazla 3 kişilik yapılır. Açık salıncak olarak tasarlanmıştır ve güneşten korunma için sundurma yapılmıştır. Değişik tasarımlara davetiye çıkarak kadar çok modeli vardır. Eğer salıncağı özgün tasarımlarınız için kullanacaksınız minder ile salıncağı ayrı olan modelleri tercih etmenizi öneririz. Bu modeller, boyanabilir oldukları için de size yeni ufuklar açacaktır.

Tasarımlarla pek işiniz yoksa sektörde oldukça hoş ve naif salıncak modelleri de bulunmaktadır. Uygun olunan her malzemeden yapıldığı için de seçme şansınız bir hayli fazladır.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Bahçe Salıncakları (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. derya uzun dedi ki:

    bahçe keyfi bahçe salıncakları ile çıkar tabiki de:)bu bahçe salıncakları modelleri arasında yataklı bahçe salıncakları da var onlar da süper bence.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close