Ayakkabılık Modelleri ve Tasarımları

Kategori: Genel - 805 OkumaYorum Yazın
Ayakkabılık Modelleri ve Tasarımları

Yeni ev dekore edecek olanlar veya yeni evlenecek olanlar için ihtiyaç duyulan mobilya seçenekleri modeller arasında farklılıklar olsa da aynıdır. Her evde olması gereken mobilyalar belirlidir. Ancak bazen kişilerin zevklerine ve özel ihtiyaçlarına göre alınacak olan seçenekler daha da artabilir.

Ev içerisinde veya kapı girişinde kullanılan ayakkabılık evde yaşayanlarında veya misafirlerin ayakkabılarının konulması için kullanılır. Aynı zamanda günlük kullanım için ve misafir için ayrılan terliklerde bu kısımda saklanabilir.

Farklı boyutlarda hazırlanmış modeller bulunduğu için yeterli olacak boyutta seçimler yapılması önemlidir. Özellikle ayakkabılar için yeterli olması gerektiğinden her talebi karşılayacak şekilde farklı boyutlarda üretimler yapılır.

antre ayakkabılık

Şık Ayakkabılık Seçenekleri

Evin girişinde kullanılan ayakkabılık modelleri gelenlerin ilk gördüğü mobilya olduğundan şık ve güzel görünmesi ev sahipleri tarafından özellikle istenir. Raflardan oluşan bölümleri ile ayakkabılarınızı daha düzenli bir şekilde konumlandırabilirsiniz.

Dağınıklık sevmeyenler için geniş alana sahip olan ayakkabılıklar kullanılan ve kullanılmayan ayakkabıların saklanması için yeterli olanı sunar. Bu sayede evinizde kutular ile saklamak için farklı alanlar aramanıza gerek kalmadan istediğiniz gibi kaliteli sonuçlar almış olursunuz.

Kullanılan 1. Sınıf malzemeler ile daha dayanıklı ve kaliteli üretimler yapılarak uzun süre kullanacağınız modeller satışa sunulur.

beyaz ayakkabılık

 

dolaplı ayakkablık

Uygun Fiyat Seçeneği Bulunan Ayakkabılıklar

Kullanışlı olması gereken mobilya seçenekleri arasında bulunan çekmeceli ayakkabılık modelleri taleplere göre değişebilir. Raflı modeller olduğu gibi özellikle aşağı doğru çektiğinizde açılan raylı modelleri de kullanım rahatlığı sağlamaktadır.

Raylı olan bölümleri istediğinizde sıralı olan ayakkabılarınız kolayca bulmanızı sağlar. Ray sistemi kaliteli olduğundan uzun yıllar sorun yaşamadan kullanılabilir. Renk seçimlerinde kullanacağınız alana göre değişecek olan renklerde üretimler yapıldığı için sorun yaşamadan aradığınız renkte seçenekleri bularak satın alabilirsiniz.

mdf ayakkablık

ayakkablık modelleri

ayakkablık tasaımları


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close