Avangard Mobilyalarla Evinizi Tamamlayın..

Kategori: Genel - 440 OkumaYorum Yazın
Avangard Mobilyalarla Evinizi Tamamlayın..

Avandgard Mobilya klasik mobilyaların moderne uyarlanmış şeklidir aslında.Tam olarak klasik olmamakla beraber günümüzde ki modern mobilyaların tarzını da yansıtır.Klasik mobilyalara göre daha sade ama aynı zamanda şık tarz da  olan mobilyalardır.

Aslında yeni evlenecek olan gençler, klasik mobilya türlerini modern tarzla beraber kullandıkları için avangard mobilyaları daha çok tercih ediyorlar.

este_yatak_odasi_takimi

Este Yatak Odası Takımı

Modern tasarımları klasik mobilyalar üzerinde uygulayarak çok lüks olan ağır mobilyaları daha sade ve zarif sergiliyorlar.Bu sayede hazır olarak alınmış olan diğer mobilyalara göre avangard tarzı mobilyaları daha uzun süre kullanma şansınız oluyor.Asortie Mobilya ‘da tasarlanan tüm mobilyalar el işçiliğiyle yapıldığı için daha dayanıklı ve daha estetik duruyor.El işçiliğiyle yapılmış olan mobilyalar da hazır mobilyalarda ki keskinliği bulamazsınız daha doğal şekillenmiş mobilyalardır el işçiliği olan mobilyalar.Daha estetik ve zarif durur.

artemis-yemek-odasi-takimi-2

Artemis Yemek Odası Takımı

Yatak odasında tercih edilen tarzlar genellikle avangard tarzda olan yatak odalarıdır.

İstediğiniz ölçülere göre yapılması sizin için daha da kullanışlı olmasını sağlayacaktır.İstediğiniz desen ve renkte yapılabilecek olması da tamamen sizin tasarımınız olan bir mobilyaya sahip olmanızı sağlayacaktır.Bu sayede daha keyifle kullanabileceğiniz bir mobilyanız olacaktır.

Avangard Mobilya tasarımlarını görmek için Asortie Mobilya ‘ yı ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.Birbirinde farklı mobilyalardan kesinlikle size uygun olanı bulabiliceğiniz, belki de hayaliniz de olan mobilyayı tasarlayabilmeniz için size yardımcı olacaklarından emin olabilirsiniz.

nazende (3)

Nazende Koltuk Takımı


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close