Akrep Burcu için Dekorasyon Fikirleri

Akrep Burcu için Dekorasyon Fikirleri

Akrep burcuna sahip olan kişiler oldukça karizmatik, gizemli bir havaya sahip lider ruhlu kişilerdir. Yaşadıkları ortamlarda da sahip oldukları bu gizemli havayı yansıtmak isterler. Tüm burçlar arasında en tutkulu burçlardan olan akrep burçları evlerinde genellikle tutkunun rengi olan kırmızı rengini ve tonlarını kullanmayı tercih ederler. Kırmızı renk ile beraber ipek kumaşlar ve deri kumaşlar akrep burçlarının en çok kullandığı kumaşlardandır. Lüksü ve gösterişi sevdikleri için yaşadıkları ortamlarda bu kumaşları kullanmayı tercih ederler. Çünkü bu kumaşlar akrep burçlarının klasını ve iddiasını ve dişiliğini en net biçimde ortaya çıkaran kumaşlardandır.

akrep-burcu-dekorasyon-1

İnsanları oldukça şaşırtmayı seven akrep burçları evlerine gelen misafirlerini etkilemek ve şaşırtmak için değişik tasarımların kullanıldığı oturma gruplarını kullanırlar. Yaşadıkları ortamda gizemli bir hava yaratabilmek için loş ışıkları ve vitray lambaları sıklıkla kullanırlar.

Akrep burçları mobilya tercihleri olarak oldukça lüks, sıra dışı tasarımlara sahip aynı zamanda rahat mobilyaları tercih eden burçlar arasındadır. Sıradanlıktan hoşlanmayan akrep burçları yaşam alanlarında tercih ettikleri mobilya seçimleri ile de bu özelliklerini fazlası ile yansıtmayı severler.

akrep-burcu-dekorasyon-3

Büyük balkonlu geniş evlerden hoşlanan akrep burçları yatak odalarında romantik bir ortam yaratabilmek için tarçın kokulu mumları, tütsüleri ve loş ışıkları kullanırlar. Yatak odalarında da tutkulu kişiliklerini yansıtabilmek için kırmızı ve tonlarını kullanmayı tercih ederler. Keyiflerine oldukça düşkün olan akrep burçları büyük ve geniş yatakları yatak odalarında kullanırlar. Yatak odanız için yatak seçimi yaparken eşinizi şaşırtmak için çekmeceli yatakları tercih edebilirsiniz.

akrep-burcu-dekorasyon-2

Akrep burçları sıra dışılığı oldukça sevdikleri için yaşadıkları ortamda büyük ve egzotik çiçekleri dekoratif amaçlı kullanabilir. Çiçekler dışında hoşlarına giden ve değişik tasarımlara sahip objeler ile evlerine değişik bir hava katarlar. Duvarlarına asmak için genellikle karamsar tabloları seçen akrep burçları, böylece evlerine gizemli ve mistik bir hava katarak misafirlerini şaşırtmayı severler.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

Akrep Burcu için Dekorasyon Fikirleri (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Feyyaz B. dedi ki:

    Akrep burcu kadını ile evlenmek isteyenler her halde 2+1 veya 3+1 daire değil de klasik mobilyaların rahatlıkla sığacağı ve halen boş alan kalacağı geniş bir ev almak zorunda kalacak. 🙂 Allah yardımcınız olsun 🙂 🙂

  2. Handan Terzi dedi ki:

    Akrep burcu çok zor bir burç. Akrep burcu ev dekorasyonunda geniş ortamlar istiyor. Ama bugünlerde yapılan konutlar çok küçük. Akrep burcu kesinlikle 1+1 dairede oturamaz. Geniş mobilyalar ve klasik yemek odası takımı ve klasik koltuk takımı gibi eşyalardan hoşlanırlar.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close