Akçaağaç Gardrop Modelleri

Yatak odalarının vageçlmez mobilyası olan gardrop modellerini akçaağaç tarzıyla sizlere sunuyoruz. Kaliteli ve sağla olması ile ön planda olan akçağaç gardrop tasarımları ile evinizde kıyafetlerinizi özenle saklayabileceğiniz kullanışlı bir mobilyaya sahip olacaksınız. Naturel olmasından dolayı kaliteli ve sağlıklı bir şekilde ürünlerimizi hizmetinize sunuyoruz.

Sizler için tasarlanan gardroplarımızı odanızın ölçülerine uygun boyutlarda tasarlayarak ortamın kullanışlılığını arttırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Klasik motiflerin ve özel el oyması işliğin kullanıldğı bu tasarımlar ile yatak odanızın şık ve zarif bir stile sahip olması için çalışıyoruz. Söylediğimiz gibi kaliteli yapısı ile gardrop ürünlerimizin uzun yıllar boyunca kolay deforme olmayan özellikte olması tasarımlarımız için tercih sebebinizdir.

Evinizin klasik yapısına uygun olarak hazırlanan ürünlerimizde oyma motiflerin yanı sıra ortamı hareketlendirmek için kullanılan altın veya gümüş varak detaylarınında olması kullanışlı olmasının yanında lüks bir zarafete sahip olduğunuda göstermektedir. Kalitenin, şıklığının ve güvenilirliğin son derece önemli olduğu klasik akçaağaç gardrop tasarımlarımz için sizlere birinci kalite hizmet vermeyi planlıyoruz.

klasik-gardrop-modelleri

klasik-gardroplar

gardrop-modelleri-ve-fiyatları