2014 Mobilya Trendi

Kategori: Ev Dekorasyonu / Masko - 3.050 OkumaYorum Yazın
2014 Mobilya Trendi

2014 mobilya trendi oldukça göz kamaştırıyor. Mutfaklar için temperli cam kullanımı oldukça yaygın. Bu cam oldukça sağlam ve modern bir görünüme sahip bir camdır. Bu camdan yapılan mutfak masaları farklı tasarımlarda üretiliyor ve en çok satanlar arasında bulunuyor. Böylece mutfaklar 2014 yılında hem oldukça sade hem de göz alçı bir görünüme sahip olabiliyor.

2014 mobilya trendi oldukça ilginç tasarımlardaki koltuklara ev misafirliği yapıyor. Koltuklardan birçok şeyden esinlenerek yapılıyor. Bu esinlenilen şeylerden biri de bulutlar. Açık mavi ve bej tonlarıyla üretilen koltuklar 2014 yılının en çok tercih edilen koltuk renklerini oluşturuyor.

athena-kose-takimi

elif-yemek-odasi-takimlari

Çocuk odaları 2014 yılında oldukça renkli tasarımlara sahip oluyor. Çocuklar için safari manzaralı, gökyüzü manzaralı ya da çizgi film kahramanlarının resimleriyle süslenen mobilyalar mevcut. Bu mobilyalara her çocuk bayılıyor ve ilgi alanına göre de birçok seçeneği bulunuyor.

Masif doğal ağaç üretimi olan mobilyalar 2014 mobilya trendi sıralarında ilk sıralarda yer alıyor. Oldukça şık tasarımlarla bu doğal ağaçta birçok yatak odası mobilyası, portmantolar, gardıroplar, şifonyerler, kitaplıklar ve sehpalar üretiliyor. Bu mobilyalar oldukça zengin bir görünüm de sağlıyor.

2014 mobilya trendi, mutfak mobilyalarıyla da oldukça ilgi çekiyor. Mutfak mobilyaları evde en çok önem verilen mobilyalar oluyor. Bu mobilyaların dayanıklı olmaları da oldukça önemli oluyor. Özellikle suya dayanıklı olarak üretilen mutfak mobilyaları kalite açısından oldukça tercih ediliyor. Görünümleri ise birçok farklı tasarımın birleşiminden oluşuyor. Daha çok modern tasarımlar tercih ediliyor ve modern beyaz eşyalarla birleştiklerinde oldukça çağ üstü bir görünüm ortaya çıkarıyorlar.

Mobilyalar görünümleri yanında kullanışları ile de ilgi çekiyor. Çok fonksiyonlu mobilyalar oldukça ilgi görüyor. Hem kitaplık hem de yatak olabilen mobilyalar bunlara bir örnek. Böylece kullanım kolaylığı sağlayan bu mobilyalar görünüşleriyle de oldukça ilgi çekiyor. Böylece 2014 mobilya trendi yine göz kamaştırıyor ve oldukça dikkat çekiyor.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

2014 Mobilya Trendi (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. pelin dedi ki:

    temperli cam tabirini ilk defa duyuyorum. bilmediğim bir sürü kelimeye rastladım araştırma yaparken.

  2. Muzaffer Akil dedi ki:

    Biz daha evimize 2013 model mobilya alamadık, mobilya firmaları 2014 mobilya modellerini tanıtıyor. Acaba ben hayatı biraz geriden mi takip ediyorum 🙂

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close