2014 Bahçe Masası Modelleri

Kategori: Bahçe Dekorasyonu / Masko - 1.955 OkumaYorum Yazın
2014 Bahçe Masası Modelleri

2013 yılı bahçe modelleri ile 2014 arasında bu sefer sadece tasarım olarak değil, malzeme olarak da fark var. Renkler konusunda da daha cazip bir hava veren 2014 modelleri, gerçekten de uzun zaman adından bahsettirecek koleksiyonlara mâl olmuş.

Model Olarak

2013 biraz daha mobilyamsı bir hava ile ilerlerken 2014 koleksiyonu, doğa ile daha iç içe. Özelikle son zamanlarında rustik olarak bilinen kırsal ev tarzlarının yaygınlaşması ile doğa motifleri daha da öne çıkmış. Bahçelere ise bu durum daha karmaşık olarak yansımış. Model olarak doğadan olduğu gibi alınan kütük masalar, sandalyeler varken bir yandan da doğanın renkleri korunmaya çalışılmış.

bahse-masasi

Bu salaş modellerin yanında daha derli toplu modeller de var elbet ama onlar da model olarak ev mobilyasına benzetilmemiş.

Malzeme Farkı

Malzeme olarak cam, ahşap ya da ferforje gibi işlenmiş malzeme yerine, bambu, hasır hatta TİK gibi daha doğal malzemeler kullanılmaya başlandı. Elbette bu malzemelerin doğallıkları bozulmasın diye kendi renklerinde yani malzemenin renginde bırakıldı. Nitekim TİK ağacının renginin bozulmaması için özel koruyucular da var.

beyaz-bahce-masasi

2014 bahçe masasındaki bu model değişimleri, uzunca bir süre etkisini koruyacak gibi duruyor; ayrıca bu model değişimlerine rağmen fiyatların çok fazla etkilenmemesi de yüz güldürücü.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close