2013 Salon Takımı Modelleri

2013 Salon Takımı Modelleri

2013 salon takımı modelleri genelde modern salon takımları ve avangarde salon takımlarından oluşuyor. 2013 salon takımları oldukça renkli ve bir o kadar da sade stillere sahip takımlar. Bu takımlar evlere hoş bir görüntü getiriyor ve konfor açısından da oldukça tercih ediliyorlar.

2013 salon takımı modelleri genelde tek renkten oluşan koltuklardan ve üç uyumlu renkten oluşan kırlentlerden oluşuyor. Böylece oldukça modern bir görünüm sağlıyorlar. 2013 koltuk takımları stil olarak da oldukça ilginç koltuklar. Özellikle tekli koltukların dönerli tercih edilmesi 2013 salon koltukları modasının başında geliyor. Bu koltuklar 2013 yılının en ünlü koltukları haline gelmelerinin yanı sıra kullanım açısından da en çok tercih edilen koltuklar arasında yer alıyor. 2013 yılında ahşap kullanımı da yoğun bir şekilde geri dönüyor ve koltuk takımlarını süslüyor. Böylece ahşaplarla nostaljik koltuk takımları yaratılıyor ve 2013 modasında yerini alıyor.

2013-salon-mobilyası-modelleri

2013 salon takımı modelleri aynı zamanda doğallığı yansıtan modellerden oluşuyor. Peki, bir koltuk doğallığı nasıl yansıtır? Öncelikle eskide kalan kareli koltuk desenleri geride bırakılıyor. Bu koltuklarda genelde tek renk kullanılıyor. Ya da sadelikten yana olmayanlar için tek renk ve desenli renkler karıştırılıyor. Örneğin koltuğun alt kısmı yani oturulan kısım tek renk olurken arka kısmı ya da yaslanılan kısım desenli bir renk oluyor. Böylece sadelik ve renklilik karışınca ortaya ilginç bir uyum çıkıyor. 2013 yılının koltuk renkleri uyumları da böylece oluşturulmuş oluyor.

2013-salon-mobilyası-modelleri-2

2013 salon takımı modelleri country takımlara da misafirlik yapıyor. Bu takımlar da evlere doğallığı ve kırsal yaşamın özünü getiriyor. Aynı zamanda nostalji sevenler bu takımlardan oldukça memnun kalıyorlar. Salonun bir bütün olması country takımlarla daha iyi sağlanıyor ve yaratılan uyum sayesinde moda olan bir görünüm yakalanıyor. 2013 salon takımı modelleri böylece hem konforlu hem de stil açısından en beğenilen koltuk takımlarını sunuyor bizlere.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

2013 Salon Takımı Modelleri (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. figen dedi ki:

    deri köşe takımı muhteşem görünüyor. çok şık ve estetik bir havası var.

YORUM YAZIN


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR.close